Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Proje Yönetimi

PROJE YÖNETİMİ NEDİR?

Proje Yönetimi, sponsorlar, yöneticiler ve uzmanlar gibi işleyişine dahil olan tüm taraflar açısından detaylı ve karmaşık bir süreçtir.

Proje yazıldıktan sonra en zor yönetilen konu, organizasyon ve planlama yapılmasıdır.

Projelerde farklı konularda birçok farklı yazılım ve uygulamalar kullanılmakta, ancak bu araçların farklı yapılarda olması sebebiyle verilerin konsolidasyonu ve bu veriler üzerinden karara alma hızının düşmesine neden olmaktadır.

Uyumsoft Proje Yönetimi

Uyumsoft proje yönetimi ile tüm işlemlerinizi bir arada yönetmenizi sağlayacak projeleri, hızla başlatmak ve kolayca yürütmek için hazır iş planları, şablonlar, takvim, planlama çizelgeleri gibi birçok çözümü hizmetinize sunuyoruz.

Bu sayede günlük iş takibi, hafta planlama, görev dağılımı, kaynakların yeniden tahsisi gibi birçok konuyu kolayca çözebileceksiniz.

Farklı cihazlarda, her yerden erişime imkan tanıyan alt yapımız sayesinde proje sponsorları, proje yöneticisi ve ekiplerin aynı anda verilere ulaşabileceği ve eyleme geçebileceği verimli çalışma imkanına sahip olacaksınız.
Basit bir tasarımı ve parametrik yapısı ile büyük projeler için ve operasyonel takip yapılan kısa süreli ve basit projeler içinde uygun olan proje yönetimi programımız sayesinde işlerinizi kolayca yönetebileceksiniz.
Ayrıca mobil kullanım olanağı sayesinde etkin proje ekibi arası iletişim imkanı veren programımız tam entegre olduğu mali yapılarla anlık işlem eşlemesi yaparak ikinci veri kaydı ve transfer konularında İş yükünüzü sıfıra indirecektir.

Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.