Başvuru Formu

e-Fatura'da Avantajlı Paketlerden Yararlan

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

İşletmenizde kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen, iş gücü yönetiminin tüm aşamalarını kapsayan ‘tam size göre’  çözümler sunuyoruz.
Liox HR ürünü, esnek ve istikrarlı bir altyapıya sahip, sektör ve büyüklük bağımsız her işletmenin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirebileceği web tabanlı bir platformdur. Tüm İK süreçlerinizi mobil ve web ortamında yalın ve çevik anlayışla yönetebilirsiniz. Uyumsoft Liox HR İnsan Kaynakları Yönetimi Global İK trendlerini destekleyen uygulama yapısıyla;

  • Tamamı online işleyen zaman ve bordro yönetimi,
  • Performans değerlendirme süreci ile ilişkilendirilebilir eğitim yönetimi,
  • Entegre iş değerleme ve ücret yönetimi,
  • Performans/potansiyel diyagramlarıyla yetenek yönetimi

ve daha birçok süreci kapsar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İnsan Kaynakları Yönetimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Özlük Sicil Yönetimi nasıl olmalıdır?

İnsan Kaynakları çözümleri sayesinde, ulaşılması kolay ve yüksek güvenlik gerektiren tüm bilgiler kontrol altında olmaktadır. Mevcut iş gücünün etkin yönetimi için tüm özlük bilgileri takip altına alınarak, planlamaya destek sağlanmaktadır. Program sayesinde; personel\/organizasyon ilişkilendirme, personelin yetkinlik ve yeterlilik bilgileri, eğitim ve öğrenim bilgileri, personelin kariyer değişimi, performans sonuçları, personelin özlük hakları, tek sicil numarası ile çoklu iş yeri takibi, stajyer özlük ve istihdam bilgileri, tüm modüller ile entegrasyon ve ayrıntılı raporlama gibi süreçler yönetilmektedir.

İzin Yönetimi nasıl olmalıdır?

İnsan Kaynakları çözümündeki izin yönetimi ve onay süreçleri, her türlü izin tiplerini belirleyip takip ederek, daha etkin planlama ve zaman yönetimine imkan sunmaktadır. Bu süreçte; elektronik ortamda izin talep ve onay süreci, izin uygulamalarının bordro ile ilişkilendirilmesi, otomatik yıllık izin hak edişleri, elektronik ortamda onay zinciri, sms veya mail yolu ile bilgilendirme; izin türlerine göre diğer modüller ile ilişkilendirme, telafi izin ve telafi çalışma yöntemlerini oluşturma, yasal ve idari raporların üretilmesi ve pdks sistemi ile ilişkilendirme ve puantaja aktarım imkanları yer almaktadır.

İdari İşler Yönetimi nasıl olmalıdır?

İşletmenizde bulunan personele dair tüm idari ve sosyal işlemleri, tek bir modülde yönetmenizi sağlayarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu süreçte zimmet yönetimi, toplantı yönetimi, ödül ve ceza yönetimi, iş sağlığı ve iş güvenliği, evrak yönetimi ile güncel verilere ulaşım, malzeme dağıtımı, öneri yönetimi, fazla mesai talep ve takibi ile ulaşım hizmetleri yer almaktadır.

Performans Yönetim Sistemi nasıl olmalıdır?

Performans Yönetim sistemi sayesinde, çalışanların performanslarının ortak ilkeler çerçevesinde objektif olarak yönetilmesi ve verimliliğin artırılmasını sağlamaktadır. Bu süreçte, 360 derece yetkinlik değerlendirme, kriter ve değerlendirici ağırlıklandırma, değerlendirme ve kriter zinciri oluşturma, değerlendirici hatalarının tespiti, tekrar değerlendirme veya normalizasyon, performans sonuçları analizi, değerlendirme sonuçlarına göre eğitim önerme, elektronik ortamda değerlendirme, zengin kriter havuzu, esnek şirkete özgü değerlendirme yöntemi ve kurumsal performans yönetimi ile ilişkilendirme gibi alt başlıklar bulunmaktadır.

Eğitim Yönetim sistemi nedir?

Eğitimlerin, planlanma aşamasından sonuca dönüşmesine kadar geçen sürecin bir sistemde takibi sağlanarak, verimlilik ve performans için optimum fayda sağlanmaktadır. Bu süreçte, ihtiyaç analizi, şirkete özgü katalog oluşturulma, elektronik eğitim talebi toplama, eğitim taleplerini değerlendirme, dönemsel eğitim planlarının oluşturulması, departman ve kişi bazlı planlama, dönemsel eğitim bütçesinin belirlenmesi, eğitim teklif toplama ve değerlendirme, eğitim planlama ve organizasyonu, personel eğitim bilgilerinin takibi, eğitim içerik değerlendirme, firma ve eğitimci değerlendirme, eğitim sonuçlarını değerlendirme, elektronik ortamda gerçekleştirilme, mail veya sms ile bilgilendirme ve takip gibi alt başlıklar mevcuttur.

Bilgi Yönetimi nedir?

Yazılım çözümlerinin sağladığı altyapı sayesinde, anlık ve güçlü bilgi servisleri ile herhangi bir mekana bağlı kalınmadan, şirkete veya şirketlere ait bilgileri alabilmeniz ve onay süreçlerini yönetmeniz sağlanmaktadır. Web tabanlı self servis ekranları ile etkin iş gücü yönetimi, şirkete özel onay zincirleri oluşturma, mail veya sms ile bilgilendirme, otomatik mesaj gönderme, süreli işlere yönelik otomatik bilgilendirme ve kâğıtsız form yönetimi gibi başlıklar mevcuttur. Özetle insan kaynakları çözümleri, yukarıda bir kısmı belirtilen konularda olduğu gibi, bir işletmedeki iş gücünün tüm süreçleriyle etkin bir şekilde yönetilmesi için gerekli olan bilgi sistemleri altyapısını sağlamaktadır.

2021 En İyi İnsan Kaynakları Programı nedir?

İnsan Kaynakları ProgramıTürkiye'nin en iyi İnsan Kaynakları Programını Uyumsoft tasarladı! Siz değerli insan kaynakları birimi için bu harika programı kullanmak çok kolay
 

whatsapp

whatsapp

 
 
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

 

×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.