Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Uyum Kariyer

En değerli sermayesinin ‘insan kaynağı’ olduğunu her fırsatta dile getiren Uyumsoft, sahip olduğu deneyimli ve tecrübeli ekipleri bünyesine ve sektöre kazandırmaya devam ediyor. Çalışanlarına huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunarken; ‘Kendini yönet, birimini yönet’ felsefesi ile esnek ve güvene dayalı bir çalışma modeli uyguluyor.

Yetenek kazandırmayı sadece şirketimiz için değil sektörümüz ve ülkemiz için de büyük bir kazanç olarak değerlendiriyoruz.
Bu nedenle her yıl Uyum Akademi bünyesinde dünyada ve ülkemizdeki birçok üniversite ile işbirlikleri yaparak üniversitelerin lisans 3. ve 4. sınıf ve yüksek lisans 1. sınıf öğrencilerine yönelik geliştirilen, uzun süreli ve kapsamlı bir staj programını düzenliyoruz.

Personel bulma ve seçme sürecindeki amacımız; eşit fırsat ilkesiyle şirketimiz bünyesine eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, dinamik, kendisini, takımını ve işini geliştirme potansiyeli olan, değerlerimizi benimseyip sahip çıkacak yetenekler kazandırmaktır.

Çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemek için sürekli öğrenme ve bilgilenmeye dayalı bir eğitim platformu ile onlara rehberlik ediyoruz.
Çalışanlarımızın kendi uzmanlık alanları içinde kendilerini ve işlerini geliştirmeleri amacıyla eğitim programlarını kurumsal hedefler ve kişisel gereksinimlere göre farklılaştırarak gelişimlerine katkı sağlıyoruz.
Gelişimi çalışandan kuruma yayma stratejisiyle Uyum Akademi bünyesinde her yıl yeni profesyoneller yetiştiriyoruz.

Stratejik planlarla belirlenen hedeflere ulaşmada en büyük güç; değerlerimizi benimsemiş ve tüm performansıyla bu hedefleri yakalamayı amaçlayan çalışanlardır.
Bu nedenle;

  • Kariyer Yönetimi
  • Performans Yönetimi
  • Organizasyon Yönetimi
  • Yetkinlik Yönetimi
  • Yetenek Yönetimi

başlıklarını stratejik bir hedef olarak ele alıyor ve çalışanlarımızı kendilerini gerçekleştirme konusunda destekliyoruz.

Açık İlanlar

Kariyer.net’te yayınlanan açık iş ilanlarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.