Başvuru Formu

e-Fatura'da Avantajlı Paketlerden Yararlan

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

LioxERP - ERP Programı

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı

Demo Talep Formu

Gelişmiş ERP Yazılımı İle İş Süreçlerinizi Mekan Bağımsız Yönetin!

Liox ERP Programı, işletmenizin dijital dönüşüm sürecinde verimliliğinizi artırmayı, kendi pazarınızda rekabetçi ve sürdürülebilir olabilmeniz adına kaynaklarınızı en yüksek verim ile “ Mekan Bağımsız” yönetmenizi sağlar.

Neden Liox ERP?

Uyumsoft’un ERP Programı olan Liox ERP, işletmenizin uçtan uca tüm iş süreçlerinin her alanını iyileştirebileceğiniz, esnek, uyarlanabilir, sektör bağımsız, bütünleşik çözümler sunar.
Sektör bağımsız sunduğumuz tüm ürünler, 27 yıllık Uyumsoft Dijital Dönüşüm tecrübesi ile size özel çözümlerle konusunda uzman proje danışmanları sayesinde anahtar teslim Liox ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), BI (İş Zekası), HRM (İnsan Kaynakları Yönetimi), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Bulut ve Mobil çözümlerinin tamamını teknoloji inovasyon vizyonu ile sunar.

Liox ERP ile 5 maddede fark yaratacak özellikler

1. Cloud (Bulut Tabanlı ERP)

Liox Cloud ERP, tüm kurumsal kaynak planlama çözümlerinizin, fiziksel makineler yerine sanal sunucularda depolandığı ve internet aracılığıyla erişim sağlandığı, bu sayede maliyet, esneklik ve hizmet kalitesi başlıca olmak üzere birçok konuda avantaj sahibi olabilirsiniz.

2. Responsive yapı

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş Mobil Liox ERP uygulamaları sayesinde her an her yerden işletmenize, ekiplerinize, müşterilerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz. Mekan bağımsız çalışmanın konforunu yaşatan uygulamaların yanı sıra, raporlarınıza istediğiniz formatta alabilir ve süreçlerinizi anlık olarak yönetebilirsiniz.
Liox Cloud ERP Programı ile yoğun iş temposunda ofis ve bilgisayardan bağımsız kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

3. Gelişmiş modül yapısı

İşletme ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren gelişmiş modül yapısının yanı sıra kullanıcıların geliştirme yapabilmesine imkan tanıyan açık kaynak kodlu altyapısı ile kullanıcıların işletmeye özel Kurumsal Kaynak Planlama süreçlerini geliştirmelerine destek olacak platformlarla işletmenize başarı ve “UYUM” getiriyoruz.

4. Gelişmiş raporlama

Gelişmiş raporlama alt yapısı ile farklı lokasyonlardaki şubeli ya da grup şirketi yapılarına tam uyumlu çalışarak tek noktadan işletmenizi tüm alanlarda verilerle yönetilebilir kılar.

5. Güvenlik ve uyum

Liox ERP Yazılımı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK), kişisel verileri kontrol eden ve/veya işleyen kuruluşların ek güvenlik önlemleri almasını şart koşuyor.   Liox ERP ile dijitalleşerek işletmenize hız katın! 

Finans süreçlerinizi dijitalleştirin

Pazarın mevzuatsal gereksinimlerine hızlı yanıt verin ve size özel iş modelleri ile işletmenizin gelecekteki teknolojik ve ekonomik zorluklara karşı gelişmesini sağlayın.

Tedarik zincirinizin taleplerini yönetin

Tüm satın alma sürecinin şeffaf bir şekilde firma içerisindeki iş akışına bağlı olarak onay mekanizmaları ile birlikte yönetilmesini sağlayın.
Uyumsoft Liox ERP Programı Tedarik Zinciri Çözümleri ile malzeme, bilgi ve para akışını miktar, zaman ve fiyat açısından çok yönlü izleyin ve lojistik, üretim ve varlık yönetimi için makine öğrenmesinden yararlanarak dijital tedarik zincirinizin görünürlüğünü ve çevikliğini artırın.

Sektörel Çözümleri Keşfedin

 
 
 

İşletmenize özgü işlevler geliştirin

Liox ERP Programınızı, değişen mevzuatlara uygun ve esnek modül yapıları sayesinde özel kodlamanın zorlukları olmadan özelleştirerek işletmenize özgü ihtiyaçları kolaylıkla karşılayın.

e-Belge ürünleri ile tam entegrasyon 

27 yıllık dijital dönüşüm tecrübesine sahip Uyumsoft’un yenilikçi iş çözümleri sayesinde tüm e dönüşüm ürünleri ile sorunsuz e-belge ve e-Fatura entegrasyon sağlarsınız.

Mekan bağımsız yönetin!

Uyumsoft'un ERP Yazılımı ile sektör ve mekan bağımsız, istediğiniz her yerden işletmenizi yönetebilirsiniz.

7/24 Destek

7/24 konusunda uzman, güncel mevzuat bilgisine sahip dijital dönüşüm uzmanlarımızın desteği ile kurumsal iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz.  

Müşteriler

LioX ERP ile kaynaklarını doğru yöneten markalar

İkea
Fabay
Sanica
İstanbul Ticaret Üniversitesi
Sunny
Onur Market
Dereli Pres
Marina
Yapı Kredi Yayınları
Hastek
Piksan
Güral Porselen
Eroglu
Başakkent
Yağıt Akü
DenizGYO
Boyut Plastik
Hidromas
Şahinay
Marsis
Emas
Rulopak
Canovate
Seykoç
Yılmaz
Onvo
Serdar Plastik
Yaytar
Tepar
Halkalı Kağıt

LioX ERP Başarı Hikayeleri