Başvuru Formu

e-Fatura'da Avantajlı Paketlerden Yararlan

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

Şirketinizin başarısının temeli, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bulut tabanlı Girus CRM, pazarlama, satış, satış sonrası hizmetler ve iletişim ağları dahil olmak üzere müşterilerinizle etkileşimde bulunduğunuz her noktada, müşteri memnuniyetini artıran ve onları sadık marka elçilerine dönüştüren çözümler sunmaktadır.

Girus CRM, müşteri ilişkilerinizi kişiselleştirme gücüne sahiptir, böylece potansiyel ve mevcut müşterilere yönelik etkili bir yönetim ağı oluşturabilirsiniz. Bu bulut tabanlı platform, pazar dinamiklerini yakından takip etmenizi ve fırsatları en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Müşteri İlişkileri Yönetimi
 

Entegrasyon

 

Outlook Entegrasyonu : Müşterinizden gelen mailleri açtığınız zaman aynı ekranda müşterinize yapmış olduğunuz fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflerinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmada irtibatta olduğunuz kişilerin listesine ulaşabilirsiniz.Google Calendar Entegrasyonu : GirusCRM’ de oluşturduğunuz faaliyetlerinizi aynı zamanda Google Calendar’ dan da ulaşabiliyorsunuz.Slack Entegrasyonu : Yeni açılan fırsatları ve faaliyetleri Slack üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu şekilde süreçler hakkında herkese bilgilendirme yapabilir ve bu konular üzerinden konuşmaları yapabilirsiniz.Toplu Mail ve SMS Entegrasyonu : Düzenlemiş olduğunuz Kampanya, Duyuru ve Anketleriniz için çalışmış olduğunuz toplu mail programları ile entegrasyonlarınızı yapıyor ve gönderilen maillerin kaç defa açıldığını, mail içindeki linke tıklayıp tıklamadıklarının bilgisini GirusCRM üzerinden alıyor ve raporlamasını yapabiliyorsunuz.Dokümanlar : Firma içerisinde paylaşmak istediğiniz dokümanları ve duyuruları buradan yapabilirsiniz.Call Center Entegrasyonu : Müşterinizden gelen aramaları Girus CRM’ den hangi firmadan kimin aradığını görebilir ve çağrıyı kabul ettikten sonra daha önce yapılan görüşmeleri okuyabilirsiniz. Görüşme sırasında anlık notlarınızı alabilirsiniz. Görüşme bittikten sonra ses kaydını dinleyebilir ve görüşme süresini faaliyet ile ilişkilendirerek performans değerlendirmesini yapabilirsiniz.Araç Takip Entegrasyonu : Firmanızın araçlarında bulunan araç takip sistemleri ile entegrasyon kurarak araçlarınızın nerede olduğunu anlık olarak Girus CRM üzerinden ulaşıp satışçıların gerçekleştirdiği yakıt/faaliyet bilgilerini raporlayabiliyorsunuz. (Henüz yapılmadı)Whatsapp Entegrasyonu : Whatsapp Business hesabınız ile açtığınız hesaplarınız ile müşteri ve müşteri adaylarınız ile yapacağınız görüşme sırasında Girus CRM’ den o müşteri/müşteri adayınıza daha önce yapılmış fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflere ulaşabileceksiniz.

 
 

whatsapp

whatsapp

 
 
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

 

 

×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.