Başvuru Formu

e-Fatura'da Avantajlı Paketlerden Yararlan

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

Sizin de bizimki gibi, ekosisteminizi güçlü kılmanın yolu müşteri memnuniyetini odak noktası yapmaktan geçiyor. Bu bilinçle pazarlamadan satışa, satış sonrası hizmetlerden iletişim ağlarına kadar müşterilerin nabzını tutan ve beklentilerini aşan çözümlerle müşterilerinizi marka elçisine dönüştüren çözümler sunuyoruz.Liox CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümleri ile müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek, potansiyel ve mevcut müşterilere temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevireceksiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Entegrasyon

Outlook Entegrasyonu : Müşterinizden gelen mailleri açtığınız zaman aynı ekranda müşterinize yapmış olduğunuz fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflerinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmada irtibatta olduğunuz kişilerin listesine ulaşabilirsiniz.Google Calendar Entegrasyonu : Liox CRM’ de oluşturduğunuz faaliyetlerinizi aynı zamanda Google Calendar’ dan da ulaşabiliyorsunuz.Slack Entegrasyonu : Yeni açılan fırsatları ve faaliyetleri Slack üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu şekilde süreçler hakkında herkese bilgilendirme yapabilir ve bu konular üzerinden konuşmaları yapabilirsiniz.Toplu Mail ve SMS Entegrasyonu : Düzenlemiş olduğunuz Kampanya, Duyuru ve Anketleriniz için çalışmış olduğunuz toplu mail programları ile entegrasyonlarınızı yapıyor ve gönderilen maillerin kaç defa açıldığını, mail içindeki linke tıklayıp tıklamadıklarının bilgisini Liox CRM üzerinden alıyor ve raporlamasını yapabiliyorsunuz.Dokümanlar : Firma içerisinde paylaşmak istediğiniz dokümanları ve duyuruları buradan yapabilirsiniz.Call Center Entegrasyonu : Müşterinizden gelen aramaları Liox CRM’ den hangi firmadan kimin aradığını görebilir ve çağrıyı kabul ettikten sonra daha önce yapılan görüşmeleri okuyabilirsiniz. Görüşme sırasında anlık notlarınızı alabilirsiniz. Görüşme bittikten sonra ses kaydını dinleyebilir ve görüşme süresini faaliyet ile ilişkilendirerek performans değerlendirmesini yapabilirsiniz.Araç Takip Entegrasyonu : Firmanızın araçlarında bulunan araç takip sistemleri ile entegrasyon kurarak araçlarınızın nerede olduğunu anlık olarak Liox CRM üzerinden ulaşıp satışçıların gerçekleştirdiği yakıt/faaliyet bilgilerini raporlayabiliyorsunuz. (Henüz yapılmadı)Whatsapp Entegrasyonu : Whatsapp Business hesabınız ile açtığınız hesaplarınız ile müşteri ve müşteri adaylarınız ile yapacağınız görüşme sırasında Liox CRM’ den o müşteri/müşteri adayınıza daha önce yapılmış fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflere ulaşabileceksiniz.

whatsapp

whatsapp

Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurun.
Uzman ekiplerimiz, en kısa süre içinde
sizinle iletişime geçecektir.

×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.