Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

İş Zekası

BI – Business Intelligence

Verileri biriktirmekle kalmayın; kararlar alabileceğiniz anlamlı bilgilere dönüştürün!

İş Zekası Nedir?

Uyumsoft ERP İş Zekası (BI), karmaşık veriyi anlamlı ve işletme için kullanılabilir bilgiye çevirmede istenen analizi yapmaya yardımcı olarak, karar verme sürecini kısaltır, hızlandırır, riskleri azaltır. Sağlam, güvenilir ve sağlıklı karar verme zemini sunar. Uyumsoft İş Zekası monitörlerinde, verilerinizi grafikler, haritalar, tablolar, hız göstergeleri, performans barometreleri, trafik işaretleri gibi çok çeşitli görsel bileşenleri bir arada görüntülersiniz. Hızlı, etkin ve kolay veri analizine ulaşmanızı sağlar. Uyumsoft ERP İş Zekası (BI) ile, web üzerinden erişerek online analiz, uyarı, sorguların tasarımı, verilere erişim, istisnaları belirleme ile her düzeyde rapor ve kararları sunma olanağı sağlanır. Uyumsoft ERP İş Zekası (BI) uygulaması, farklı departmanlarda, farklı zamanlarda ve süreçlerde gerçekleşen saklanmış verileri, sizin anlamlandırdığınız şekilde özetleyip, çok boyutlu analiz ederek birleştirir. Her seviyeden çalışan, kendisine tanınan yetkiler ölçüsünde, istediği anda ve formatta, görsel açıdan zengin ekranlarda, aradığı bilgiye doğru, güncel ve eksiksiz biçimde ulaşır. Böylelikle, bilgi işlem servislerinin üzerinden de önemli bir iş yükünü alır.

İş Zekası (BI) Çözümleri

Uyumsoft ERP İş Zekası (BI) uygulaması, iş süreçleri içeriği ve meta data yönetimi ve iş birliğine dayalı izleme olanağı sunar.

  • Raporlar, önceden belirlenen saatlerde, e-posta ya da kısa mesaj yoluyla otomatik dağıtılabilir.
  • Farklı birim ve kaynaklardan gelen veriler, ortak bir havuzda konsolide edilir.
  • Veri eşleştirme özelliği ile otomatik güncellenen görseller ve raporlarla anlık süreç izlenebilir.
  • Veriler, paralel eşleştirilerek kendiliğinden güncellenen görseller ve raporlar halinde izlenebilir.
  • Sisteme tanımlanan kritik başarı göstergelerini (KPI) temel alarak iş emirleri üretir.
  • Hedeflerin tutturulma oranını; bayi, temsilci, çalışan, proje, süre ya da departman bazında dijital paneller (dashboard) ve özel ekranlarda izler.
  • Karlılık analizi için dönemsel olarak en karlı müşterileri, en yüksek değerli ürün, birim gruplamalarının raporlarını oluşturur.

Uyumsoft ERP İş Zekası (BI) uygulaması ile iş, süreç, ürün ve hizmet başlıklarının yanı sıra, ekosistemde yer alan çalışan, tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerin performansını, basit işlemlerle analiz ederek güçlü bir karar destek çözümüne sahip olacaksınız.

whatsapp

whatsapp

Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.