Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Turquality ve ERP’nin işbirliği anlatıldı

turquality

turquality

turquality

Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder,
“Üretim sorun olmaktan çıktı, önceliği pazarlamaya vermeliyiz”

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. Başkanı Mehmet Önder tarafından, 22 Mart 2019 tarihinde, “Uçtan Uca Marka ve Turquality Uzmanlık ve Vizyon Programı” kapsamında, Turquality ve ERP’nin işbirliği konusunda katılımcılara bilgiler aktarıldı.

Turquality konusunda uzman insan kaynağı yetiştirmek için Progroup Uluslararası Danışmanlık, MÜSİAD Milli Markalar Çalışma Grubu, Turquality Patronlar Platformu ve İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi arasında işbirliği yapıldı. Mart ve nisan aylarında devam etmekte olan programın sonunda katılımcılar, İTÜ tarafından verilecek olan “Turquality ve Marka Uzmanlık ve Vizyon Sertifika”larını alacaklardır.

Turquality bir standart ve işletmelerin verimliliğini artırıyor

Turquality’nin bir standart olduğunu ve işletmelerin verimliliğini arttırdığını kaydeden Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, Turquality sürecinde yazılımın payının %35 olduğunu söyledi. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)’da 50- 60 modülün olduğunu anlatan Önder, bunların içinde insan kaynakları yönetimi, satış, satın alma, üretim, finans, CRM, stok, tedarik zinciri yönetimi, B2B/B2C, satış sonrası hizmetler gibi modüllerin olduğunu belirtti. Ülkemizdeki firmalar için üretim yapmanın günümüzde sorun olmaktan çıktığının altını çizen Önder, firmaların öncelikli konusunun pazarlama olduğunu anlatarak, pazarlama ve satış konusuna yoğunlaşmanın önemine işaret etti. Ülke olarak 170 milyar dolar olan ihracatın geçilebilmesi için, yüksek seviyeli üretim yapılmasıyla birlikte pazarlama yapılmasının da önemli olduğu kaydedildi. Önümüzdeki dönemin bulut çözümler dönemi olacağını ifade eden Önder, işletmelerin bulut konusunda birçok mikro çözümü satın alacağını söyledi. İşletmelerin ar-ge projeleri yerine, inovasyon projelerine yönelmesinin önemini de anlatan Önder, inovasyon sürecinde pazara nasıl girileceği, pazarın nasıl büyütüleceği, verimlilik, performans gibi konuların ele alınmakta olduğunu sözlerine ekledi.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.