Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Hidromas İş Süreçlerini, Uyumsoft web ERP Uygulamalarıyla Yönetiliyor

Konya’da, 1975 yılında küçük bir atölyede hidrolik pompa imalatı ile faaliyetlerine başlayan Galipoğlu Hidromas AŞ, kısa sürede üretim kapasitesini attırarak, 1.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisine geçti. Hızlı ve sağlam adımlarla gelişerek, hidrolik pompa, teleskopik silindir, ventil ve kit hidrolik ekipmanları üretimi ile ürün yelpazesini genişleten Hidromas, 1995 yılı sonu itibariyle Konya 2.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında hizmet vermeye başladı. Hidromas, araç üstü hidrolik sistemler üretiminde dünya 3.’sü olmuştur. Ar-ge’ye büyük önem veren, Avrupa üzerinde patentleri bulunan firmanın, 4 ana grupta bini geçen farklı ürün çeşidi bulunuyor. Hidromas’ın pompa ve silindirleri; yol, baraj, köprü, madenler, otoban vb çalışmalarındaki damperli araçlarda kullanılıyor. Üretiminin yarısından fazlasını, 60’ın üzerindeki ülkeye ihraç ediyor.

15 yıldır Uyumsoft’u kullanıyor, ar-ge hariç tüm departmanları yönetiyor

Hidromas Bilgi Teknolojileri Departmanı Müdürü Yusuf Bülent Bel, şunları söyledi:

“2002 yılından itibaren yaklaşık 15 yıldır, ar-ge departmanımız hariç tüm iş sürecimizi Uyumsoft ERP ile yönetiyoruz. 2011 yılına geldiğimizde, Uyumsoft web ERP’ye geçiş yaptık. Uzun yıllardır çalıştığımız Uyumsoft’tan memnunuz. Onlar bizleri, biz onları tanıyoruz ve işbirliği sürecimizi başarıyla yürütüyoruz. Az önce ifade ettiğim üzere ar-ge departmanımızın haricinde, diğer departmanlarımız olan mali işler, insan kaynakları, teknik servis, kalite yönetimi, sahadan veri toplama gibi işimizin tüm süreçlerinde Uyumsoft web ERP’yi detaylı olarak kullanıyoruz. Nitekim, karmaşık iş süreçleri olan ve veri hareketleri bulunan şirketlerin, işlerini ERP olmadan yönetebilmeleri imkansızdır. İşlerini etkin şekilde yönetmek ve Kobi düzeyinden çıkmak isteyen şirketlerin, ERP’ye ihtiyacı vardır” dedi.

erp-uyumsoft
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.