Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

En iyi İnşaat ERP Yazılımı hangisidir?

En iyi inşaat ERP yazılımı

Sektördeki en önemli problem haline getirilen soru budur.

Erim İnanç

N. Erim İnanç
Uyumsoft İnşaat Sektörü Yöneticisi

En iyi inşaat ERP yazılımı, problemlerinizi en kolay çözen, elinizdeki kaynaklar ve yetenekleri ile örtüşen, sorunlarınızı en kısa zamanda çözebilen sistemdir. Bu sistemin pahalı olması gibi bir zorunluluğu da yoktur. Bazen, dünyanın en iyisi diye derecelendirilebilecek bir çözüm sizin sorunlarınızı gideremeyebilir ve böyle de olmaktadır.

ERP bir sistemler bütünüdür, disiplinlerin bileşkesidir. Bu sistemler dünyanın her bölgesinde aynı değildir. Sistemlerin hesap vermesi gereken yasalar, uyması gereken yönetmelikler ve genel temayüller her ülkede farklılık göstermektedir. Dolayısı ile dünyanın gelişmiş ülkelerindeki çözümleri aynen alıp ülkemizde uygulamaya kalktığınızda başarılı olma şansınız o ülkelerdeki kadar yüksek olamamaktadır.

ERP sistemini kullanacak olan insan kaynağı en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bu kaynağın sadece akademik eğitimi değil, kültürel açıdan gelişmiş olması da önemlidir. Ülkemizde iş yapış biçimi halen belli standartlara uymamaktadır. Yasalarla sınırlandırılmış süreçlerde asgari müşterekte bir sıkıntı olmamaktadır. Ama bir çok esnekliğe sahip inşaat sektöründe halen işler firmaların problemleri çözme şeklindeki başarıları ile devam etmektedir. Bu da her bir firma için ayrı bir çözüm demektir. Bunun sonucunda da uluslararası standartlara göre uyarlanmış ERP çözümlerinin ülkemiz inşaat sektöründeki başarı problemlerinin ardında yatan ana sıkıntıdır.

inşaat ERP Yazılımı

Uyumsoft olarak geliştirdiğimiz çözümler, tamamen ülkemizdeki iş yapış biçimine uygun olarak tasarlanmış, özellikle sahadaki kullanıcıları bilgisayar karşısında oturmak zorunda bırakmamaktadır. Yapım sektöründeki en büyük direnç, sahada çalışan personel tarafından gösterilmektedir. Uygulamamız ise bu dirençlere fırsat yaratmayacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Not

ERP ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız https://www.uyumsoft.com/haber/erp-nedir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.