Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Arasya Huber, ERP ve CRM Uygulamalarında Uyumsoft’u Seçti

Arasya Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Arasya Huber, ERP ve CRM uygulamalarında Uyumsoft’un masaüstü ürününü kullanacak.

Arasya Huber

Temmuz 2013 tarihi itibariyle geçmişi 300 yıla dayanan, sektörün lider firmalarından olan Alman Huber firması ile yapmış olduğu işbirliğine istinaden firmanın Atık Su Arıtma Tesisleri için ürettiği çamur kurutma ürün ve ekipmanlarının Türkiye satış Temsilciliğini üstlenen Arasya Huber,  merkezi atıksu arıtma tesisleri olmayan oteller, şantiyeler, mobil birimler ya da küçük yerleşim birimleri için; 3 bin eşdeğer nüfusa kadar atıksu arıtma çözümü sunmaktadır.

Huber BioMem sistemleriyle kentsel ve endüstriyel uygulamalar için, farklı çalışma ve yükleme seçenekleri bulunan Arasya Huner, Ekim 2014 tarihinde yapılan işbirliğiyle; öncelikle Satış, Sipariş ve CRM başta olmak üzere, Uyumsoft’un masaüstü ürününü kullanarak, iş süreçlerinin yönetimindeki verimliliğini artırmayı amaçlıyor.

Müşterinin atık su sorununu yerinde çözümü için özel komple sistemler sunan Arasya Huber’in yenilikçi Huber BioMem Kompakt MBR Sistemi, modülerdir. Esnek tasarımı, farklı yerel koşullara ve bireysel ihtiyaçlar için ayarlanabilir olup, yer üstü veya yeraltı tasarımları mevcuttur

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.