Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş. Uyumsoft ERP’yi seçti

Yayıncılık ve kültür sanat alanında sektörünün lideri konumunda olan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ., bugüne kadar 4 binin üzerinde farklı kitabı yayınlamış bulunuyor.
1984 yılında Yapı Kredi Yayınları Ltd. Şti. olarak faaliyete başlayan ve 1996 yılında Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi AŞ. olarak çalışmalarına devam eden kurum; kültür ve sanatı en iyi örnekleri ile dün olduğu gibi bugün ve gelecekte daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.
Ülkemizin kültür ve sanat yaşamını; ulusal ve uluslararası düzeyde zenginleştirmeyi, sanatseverleri çağdaş, nitelikli, farklı sanat olayları ile buluşturmayı, kültür ve sanatın dünyasını daha yaygın bir çevreye taşımayı ve kültür mirasını gelecek kuşaklara taşımayı amaç edinen sektörün lideri konumundaki Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ., yurtiçi ve yurtdışı iş sürecini, anlık ve güncel verilerle, Uyumsoft ERP ile yönetiyor.
Felsefe, sanat, edebiyat, tarih alanlarında Türkiye’deki yazarları dünya ile, dünyadaki yazarları Türkiye ile buluşturan kurum; bugüne kadar yayımlamış olduğu binlerce kitap ile sektörün liderleri arasındaki yerini koruyor. Basılan kitapların yanı sıra, her yıl 100’ün üzerinde, sergi, söyleşi vs etkinliği de gerçekleştiren kurum; önümüzdeki yıllarda da gerek yayıncılık, gerekse kültür sanat etkinlikleri alanında yapacağı faaliyetlerle çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ, 3 ana eksende faaliyet gösteriyor

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ; Kültür Merkezi, Yapı Kredi Yayınları ve Gösteri/Dinleti Etkinlikleri alanında olmak üzere, 3 ana eksende faaliyet gösteriyor. Yapı Kredi Kültür Merkezi bünyesindeki sergi salonunda dönemsel tematik sergiler düzenleyen kurum; bu sergilerin kataloglarını da hazırlıyor.
Yapı Kredi yayınları kapsamında, Türkiye’den ve dünyadan titizlikle seçilmiş edebiyat, tarih, felsefe, sanat ve çocuk kitabı alanlarında, en nitelikli yapıtları okurlara sunuyor. Gösteri/Dinleti etkinliklerinde ise, sergiler ile yayınları tanıtıcı ve destekleyici konferans/panel/söyleşilerin yanı sıra, sanat tarihi ve farklı sanat disiplinlerinde tartışılan konuların ele alındığı söyleşiler de düzenliyor.

Okurlara, birçok satış kanalıyla hizmet veriyor

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ, basımını yaptığı kitapların satışını, çeşitli kanallar aracılığıyla yapıyor. Satış yaptığı kanalları; kitapçılar, dağıtımcılar ve zincir mağazalar olarak gruplamakla birlikte; İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep’te bulunan satış mağazalarının kanalıyla da gerçekleştiriyor. Ayrıca internet üzerinden de kitap satışı yapan kurum, katıldığı fuar ve etkinliklerde de kitap satışını gerçekleştiriyor.
Kurumun kitaplarını yayınladığı yazarlardan birkaçı arasında; Nâzım Hikmet, Yaşar Kemal, Orhan Veli, Sabahattin Ali, Cemal Süreyya, Füruzan Selçuk, Yusuf Atılgan, Orhan Rıfat, Ece Ayhan, Fazıl Hüsnü Dağlarca, Gülten Dayıoğlu, Behçet Necatigil, Özdemir Asaf, Turgut Uyar, Tomris Uyar, Edip Cansever, Tomris Uyar, Vüsat O’ Bener, Nezihe Meriç, Doğan Hızlan, Orhan Duru, Tahir Alangu, Bilgin Adalı, Mîna Urgan, Mehmet Fuat, Süreyya Berfe gibi seçkin yazarlar yer alıyor.

Yurtiçi ve yurtdışı iş sürecimizi, Uyumsoft ERP ile yönetiyoruz

Yurtiçi ve yurtdışı iş sürecini Uyumsoft ERP ile yönettiklerini kaydeden Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık AŞ Mali ve İdari İşler Bölüm Yönetmeni Levent Altunberk, şunları söyledi:
“Baskısını yaptığımız binlerce kitap ve her yıl düzenlediğimiz 100’ün üzerindeki etkinlik ile yurtiçi ve yurtdışı mağaza satış noktaları vs gibi iş sürecimizi, anlık ve güncel veriler ile Uyumsoft ERP sayesinde başarıyla yönetiyoruz. Uyumsoft ile hız ve verimlilik artışı yakaladık, kurumu güncel verilerle anlık yönettiğimiz için doğru ve etkin stratejik kararlarımızı alıyoruz” diye konuştu.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.