Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Kahramanmaraş Kağıt, Uyumsoft ile İş Süreçlerini Yönetiyor

Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1988 yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Faaliyetine 1989 yılı sonunda 40 bin ton/yıl kapasiteli PM I kağıt makinesi ile oluklu mukavva kağıtları üreterek başladı. Fabrika, 30 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 200 bin metrekare alan üzerine kuruldu. 1997 yılında PM II kağıt makinesinin üretime katılmasıyla gri karton üretimine de başlandı. Aynı yıl içerisinde PM I kağıt makinesinin modernizasyon yatırımı ile hem kalite arttırılmış hem de toplam kapasite 150 bin ton/yıl’a çıkarıldı. 2010 senesinde alınan yeni bir yatırım kararı ile Türkiye’nin özel sektördeki ilk gazete kağıdı fabrikası inşaatına ve kuruluma başlandı. Bu fabrika Kütahya’da Organize Sanayi Bölgesinde 20 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 160 bin metrekare alan içerisinde, 90 bin ton/yıl üretim kapasiteli PM III kağıt makinesi ile 2012 senesi son çeyreğinde üretime başladı. 2002’den itibaren ar-ge çalışmalarıyla temizlik kağıtları, tekstil, matbaa, mobilya sektörlerine de yönelik çeşitli karton ve kağıt ürünlerini de portföyüne ekleyen Kahramanmaraş Kağıt, 2012 senesinde ikinci kağıt fabrikası yatırımının tamamlanmasıyla birlikte basım-yayın sektörüne de hizmet etmeye devam etmektedir.

İş sürecimize büyük katkıları sağlayan Uyumsoft’u kesinlikle tavsiye ediyorum

Kahramanmaraş Kağıt ERP Proje Yöneticisi Cihan Bolat, şunları söyledi:
“2012 yılında analiz süreçleriyle başlamış olan Uyumsoft Web ERP projesi, 2013 yılında canlı geçiş yapılarak aktif manada, Satın almadan satışa, üretimden sevkiyata, tüm süreçleri ile beraber kullanılmaya başlandı. Bu süre zarfında iş süreçlerimiz daha anlaşılır ve daha efektif yönetilebilir hale geldi. Öncesinde tıkanan ve yönetilmesi zor departmanlara özel çözümler üretebilme ve bu çözümleri kolay yönetebilme anlamında çok katkısı olmuştur. Ürünün Web tabanlı olması ve Database mimarisinden kaynaklı mükemmel uyumuyla beraber erişebilirlik anlamında üstün kolaylık sağlamaktadır. İş zekası çözümleriyle hem işlevsel hemde yönetsel anlamda her segmente rapor üretebilmeside, ürünün en büyük farklarından biridir. Geliştirilmeye açık, müşteri tarafından gelen talepler doğrultusunda kendini yenileyen ve alanında konuyu sürekli ileri taşıma içgüdüsüyle, müşteri odaklı danışmanlığı destekleyen bir üründür” dedi.

Kahramanmaras Kagıt
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.