Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Uyumsoft’tan Aytaç Suya A kalite ERP

Aytaç Su, tüm iş süreçlerini yalnızca bir haftada Uyumsoft’a taşıyarak bir rekora imza attı. Aytaç Su, şirket hedeflerine ulaşma yolunda, Uyumsoft ERP’yi tercih ederek birimler arası entegrasyon sağlarken ortak hedef için ortak dil geliştirilmiş oldu. Aytaç Su, tam 12 yıldır üretimden sevkıyata, finanstan satışa kadar tüm süreçlerini Uyumsoft ile yürütüyor. Uyumsoft, Aytaç Su’nun iş dinamiğine göre her yıl farklılaşan ihtiyaçlarını karşılama noktasında eksiksiz hizmet sunmayı sürdürüyor.

Aytaç Su

Aytaç Su, değişik ebatlarda üretmiş olduğu bardak su , pet şişe su ve 19 lt damacana suyun yanında meyve suyu, aromalı maden suyu,meyveli ve aromalı içecekler ile çeşitlendirdiği ürün yelpazesini tüm Türkiye’ye dağıtıyor. Aytaç Su, 2000 yılından beri ürünlerinin kaynağından temininden tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen tüm iş süreçlerini Uyumsoft ile yönetiyor.

Proje öncesinde kullandığı programın artan iş hacmi karşısında yetersiz kalması, ihtiyaçlarını karşılayamaması ve departmanlar arası entegrasyonu sağlayamaması üzerine iş süreçlerini yönetmek için çözüm arayışına giren Aytaç Su, Uyumsoft ile ERP arayışına son verdi. Aytaç Su, üretimden sevkıyata, finanstan stok takibine uzanan A’dan Z’ye tüm süreçlerini Uyumsoft ERP ile yönetmeye başladı.

Proje, 2000 yılında bir hafta gibi kısa sürede tamamlanarak canlı kullanıma açıldı. 15 kullanılıcılı projede üretim, muhasebe, çek-senet, cari, sevkıyat, faturalama, envanter, sipariş ve bordro modülleri aktif olarak kullanılıyor.

Ortak hedef için ortak sistem

Uyumsoft’la beraber departmanlar arasında kurulan birlikte çalışmayı destekleyici sistem, tüm çalışmaların ortak bir hedefe kilitlenerek gerçekleştirilmesini temin etti. Aytaç Su’yu başarıya götürecek kararların ortak veriler üzerinden alınması sağlandı. Bölümler arası entegrasyon ile farklı birimlerce tekrarlanan adımlar ortadan kaldırılarak mükerrer işlerden ve gereksiz bürokrasiden doğan hatalar ve zaman kaybının önüne geçildi.

Aytaç Su, verilerini sisteme bir kez girdikten sonra ihtiyaç duyduğu her an kısa yol tuşlarıyla verilere ulaşabiliyor, raporlama yapabiliyor. Bilgiye ulaşma hızı artan

Aytaç Su, veri girişinden tasarruf ettiği zamanı iş geliştirmek için değerlendirirken, müşteri isteklerine daha hızlı ve etkin cevap verebilmeye başladı.

Üretim sürecini de Uyumsoft üzerinden yöneten Aytaç Su, gerçek zamanlı üretim takibi yapabiliyor, etkin ve esnek raporlama sayesinde üretimin her anını kayıt altına alıp izleyebiliyor. Finansal kaynak yönetiminin ve iş gücü planlamasının da Uyumsoft alt yapısına taşınmasıyla kurum içi süreçler, izlenebilir ve denetlenebilir hale gelirken maliyetler kontrol altına alındı.

Tekten: 12 yıldır birlikte büyüyoruz.

Aytaç Su Muhasebe ve Finans Müdürü Önder Tekten, Uyumsoft ile gerçekleştirdikleri ERP projesine ilişkin şunları söyledi: “Uyumsoft’la 2000 yılından beri beraber büyüyoruz diyebiliriz. Artan iş hacmimiz sonrasında tanıştığımız Uyumsoft ailesi, 12 yılda her geçen gün kendini daha da geliştiriyor. Üretim, finans gibi farklı alanlarda deneyimli danışmanlarıyla her ihtiyacımıza anında cevap veren Uyumsoft sayesinde kaliteli hizmetin farkını yaşıyoruz.”

Nalbantçı: Bir sonraki adım saha entegrasyonu.

Aytaç Su Genel Muhasebe Yetkilisi ve aynı zamanda ERP Proje Sorumlusu Necdet Nalbantçı ise projenin şirketin tüm iş süreçlerini kapsayacak şekilde planlanmasının şirket içi iletişim ve koordinasyon kabiliyetini arttığına değindi. Projenin bir sonraki adımında şirket dışındaki faaliyetleri de sisteme entegre etmeyi planladıklarını ifade eden Nalbantçı, sahadan sipariş girişi yapıldığı an faturalama ve üretim sürecinin başlamasını hedeflediklerini belirtti.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.