Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Mazlum Çelik Boru, Uyumsoft web ERP dedi

Mazlum Çelik Boru

Mazlum Çelik Boru

Mazlum Çelik Boru, Uyumsoft web ERP dedi

Boru ve sondaj borularında sektörünün lider firmaları arasında yer alan Mazlum Çelik Boru, kurumsallaşma yolunda Uyumsoft web ERP’yi seçti. 68 yıl önce Adana’da faaliyete başlayan firma, boru ve sondaj borularında ülkemizin ve dünyanın öncü firmaları arasına adını yazdırdı. Firmanın web ERP yolculuğunda, Uyumsoft ile işbirliği geçtiğimiz yıl başladı. Proje kapsamında; temel iş uygulamaları, duran varlık yönetim sistemi, nakit akış yönetim sistemi, talep/teklif ve onay yönetimi, üretim yönetimi, mps & mrpII, insan kaynakları, dış ticaret yönetimi, kalite yönetimi, e-fatura e-defter e-arşiv uygulamaları, mobil erp fonksiyonları ile sektöre özel ek yazılımlar yer aldı. Ocak 2018 itibariyle kısmi olarak canlıya geçilen projenin, bu yılın içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Kalite belgelerine sahip

2010 yılında Adana Hacı Sabancı Organize sanayisindeki 36 bin metrekarelik yeni yerine taşınarak boru üretimine devam eden firma, API Spec Q1, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi kalite yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Doğal gaz, petrol, su, atık su, kazık, konstrüksiyon ve özel amaçlı borular üreten Mazlum Çelik Boru’nun üretim standartları; API, DIN, BS, AWWA, UNI, ASTM ve Türk standartlarıdır.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.