Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Lanova Kurumsallaşma Yolunda Uyumsoft ERP Uygulamalarını Tercih Etti

Lanova Ev Gereçleri, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)’de, Uyumsoft AŞ’yi seçti.

Lanova

Lanova, en yeni tasarımlar, en şık ve kullanışlı ürünler ile Türkiye’nin en çeşitli ankastre ürün gamını sunmaktadır. 1983 yılında Ümraniye’de kurulan emaye tesisleri ile faaliyet gösteren KASSAN Emaye; Isıtma, Otomotiv yan sanayi paçaları ve fason imalat yapan tesise sahip iken; 2008 yılı itibariyle Ümraniye’deki tesisinin yanı sıra Büyükçekmece’ye kurmuş olduğu yeni tesisi ile Ankastre fırın, Ankastre ocak imalatına başlamış olup, çalışmalarına bu tesislerinde devam etmektedir

Lanova Ev Gereçleri;

2012 yılı itibariyle ankastre ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, gibi ürünleri bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir ve bunun yanı sıra kendi markası olan Lanova Ankastre ürünleriyle Türkiye pazarına girerek, pazardaki yerini almıştır.

Türkiye pazarında ankastre cihaz sektöründe yeniliğe imza atmış ve bu başarıyı ARGE ve kalite kontrol mühendislerinin yeni nesil ürünleri geliştirmesiyle gelecek dönemlerde tüketicimizin beğenisine sunacağı birçok yeni model ürünü bu teknoloji ile kullanmaktadır. Türkiye’de garanti avantajları yanında, ürünleri kullanan müşterilerinin memnuniyetini yakından takip etmektedir.

Uyumsoft AŞ firmasıyla yaptığı işbirliğiyle, birinci fazda Temel İş Uygulamaları ve İnsan Kaynakları (Bordro) ile başlayacak olan Lanova Ev Gereçleri; İkinci fazda Duran Varlık Yönetim Sistemi, Nakit Akış Yönetim Sistemi, Üretim Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, e-Ticaret Yönetim Sistemi gibi modülleri uygulamaya alarak, iş süreçlerini anlık ve etkin yönetmeyi hedeflemektedir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.