Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Kalitest, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft Uygulamarını Kullanıyor

Kalitest Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u tercih etti. Kalitest, 2003 yılında yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi, ürün belgelendirme, akreditasyon, eğitim vb. konularda, uluslararası belgelendirme kuruluşlarında 20 yıllık iş tecrübesine sahip kişilerce kurulmuştur. Kalitest’in yapısı ve işleyişi, uluslararası kabul görmüş akreditasyon standartlarını ve yerel yasal şartları en etkin karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Tüm faaliyetlerinde, tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, açıklık, gizlilik ve şikayetlerin çözümlenmesi prensiplerini ilke edinmiştir. Akredite olduğu veya faaliyet göstereceği tüm sektörlerde, din, dil, ırk, siyaset ve coğrafi bölge farkı gözetmeksizin, tüm kıta ülkelerinde kendi politika ve hedefleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Faaliyet alanları, sistem ve ürün belgelendirme, muayene ve eğitim hizmetleri olmak üzere 3 ana birimden oluşmaktadır.
E-Uyum Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi E-Uyum süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Kalitest, e-Fatura ve e-Arşiv'de Uyumsoft Uygulamarını Kullanıyor

Uyumsoft Entegrasyon ve Portal Servisleriyle İşletmelere Değer Katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık E-Uyum süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, E-Uyum sürecinde 6.000’e yakın işletmeye hizmet veriyor.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.