Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Esnan Ağız Diş Sağlığı kurumsallaşma yolunda, Uyumsoft ERP’yi seçtiEsnan Ağız Diş Sağlığı ve Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited şirketi kurumsallaşma yolunda Uyumsoft ERP’yi seçti. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri İstanbul’da birinci şubesini 2008 Sultangazi’de, ikinci şubesini 2009 Esenler’de, üçüncü şubesini 2012’de Beylikdüzü’nde ve 4. şubesini de 2015 yılında Topkapı – Cevizliğibağ’da hizmete açtı. Firmada 2016 yılı itibariyle; Uyumsoft ERP Projesi kapsamında; Temel İş Uygulamaları, Finans Yönetim Sistemi, Malzeme – Satış -Satınalma Yönetim Sistemi, Duran Varlık Yönetim Sistemi uygulamaları hayata geçirilmektedir.

Esnan Ağız Diş Sağlığı
Firmada 2016 yılı itibariyle; Uyumsoft ERP Projesi kapsamında; Temel İş Uygulamaları, Finans Yönetim Sistemi, Malzeme – Satış -Satınalma Yönetim Sistemi, Duran Varlık Yönetim Sistemi uygulamaları hayata geçirilmektedir.

Ağzınıza Sağlık

Firmanın sloganı “Ağzınıza Sağlık”tır. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezi, alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden grupta, tedavi memnuniyeti birinci hedefidir. Firmada; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi), konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji(diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra, genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek sağlık problemlerine çözüm üretilmektedir. Grubun, Sultangazi, Beylikdüzü, Esenler ve Topkapı’da Diş sağlığı şubeleri bulunmaktadır.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.