Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

CRM Nedir ve Firmaya Katkıları Nelerdir?

crm3

CRM Nedir?

Yepyeni bir sektör olarak ortaya çıkmakta  ve her geçen gün yeniliklerine yenilik katarak çığ gibi büyümekte olan CRM yazılımı ( “Customer Relationship Management” yani “Müşteri İlişkileri Yönetimi”) özellikle hizmet sektöründe müşteri odaklı çalışmakta olan büyük firmaların oldukça ilgisini çekmektedir. Bu nedenle üzerinde çalışılmakta olan bu sektörde CRM  programı adı verilmekte olan programlar oluşturulmaktadır. İşletmelerin faaliyet alanlarına, hedef kitlelerine, işletmede çalışmakta olan personel sayısına, müşteri adetine göre çeşitlilik göstermekte olan bu CRM   programları alanında uzman kişiler tarafından seçilmektedir.

Neden CRM Programı Kullanmak Gerekir?

Uygulamaya geçirilmekte olan bu CRM  programlarının amacı müşteri ile işletme arasındaki bağı sıkı tutarak hizmet sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmeye prestij yaratmaktır. Ayrıca tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan bu yazılım online olarak internet üzerinden sürdürülmektedir. “CRM  programı nedir?” sorusunun geniş kapsamlı cevabını verebilmek adına öncelikle bu programların müşteri ve firmaya kattıklarını bilmek gerekmektedir. Pazarlama ve satış aşamasında CRM entegresi çok önemlidir.Potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek ve hızlı bir geri dönüş için Crm programı kullanmak faydanıza olacaktır.Yeni müşteriler edinmek için Uyumsoft CRM programına hemen geçiş yapabilirsiniz! Kullandığınız CRM sistemi ne kadar iyi olursa o kadar geri dönüş yüzdeniz artacaktır müşteri bazında. Bunları da göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. CRM, customer relationship management olarak bilinen müşteri ilişkileri yönetimi ile doğru zamanda etkili kullanarak harika satış fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni müşteriler kazanmak artık sizin elinizde. Satış sürecinin dönüşüm olarak yansıması için ekibiniz ile birlikte hareket etmelisiniz.

CRM ne anlama gelir?

2021 En İyi CRM Programları Nelerdir?

Müşteri odaklı bir yazılım çeşidi olan CRM ‘ye ait programlar bu programı kullanmakta olan işletmenin daha başarılı bir iş sürecine sahip olması, işletmede çalışmakta olan personelin daha verimli çalışması, işletmenin reklamının süreklilik kazanması ve ürünlerinin satışının sürekliliğinin devamının sağlanması gibi etkenlere sahip olmasına olanak tanımaktadır.

2021 Uyumsoft CRM Sistemi

Ayrıca hizmet kalitesinin düşürülmemesi, müşterilerin talepleri doğrultusunda ürünler üretilmesi, talep adetlerinin artışı gibi konularda da CRM programının yadsınamaz bir etkisi görülmektedir. Müşteriler ile birebir ilişkiler kurmak, işletmeden ve piyasadan beklentilerini dinlemek, bunları  işletmede yetkili kişilere iletmek de CRM programının görevleri arasında yer almaktadır.

CRM Programı ile Neler Yapılabilir?

Her ne kadar tek amacı müşteri olarak görünmekte olan bir yazılım programı olsa da CRM programları ile personel ve yönetici ilişkileri de gözden geçirilmektedir. Böylelikle CRM programı nedir sorusu oldukça kolay bir şekilde yanıt bulmaktadır. Otomatik olarak sadık müşteriler kazanmak her firmanın hayalidir. Crm yazılımları ile birlikte bu istediğinizi gerçeğe dönüştürüyor aynı zamanda etkili teknik servis hizmeti veriyoruz.

e-Arşiv Nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi CRM nedir?

Yazılım programına sahip olmakta olan işletme adına mevcutta var olan müşterileri ile aralarında ki ilişkiyi bir düzene oturtarak, aralarında kurulmuş olan ilişki yönetimini ele almak anlamını taşımakta olan bu yöntem neticesinde müşterilerin işletmeden talep ettikleri isteklerin daha net bir şekilde anlaşılma olanağı sunulması, yeni müşteri potansiyellerinin oluşması, farklı alanlara sahip müşteri portföyü oluşturulması gibi konular planlanmaktadır. İşletme açısından oldukça önemli bir adım olan bu planlama müşteri ile işletme arasındaki ilişkinin doğru bir şekilde yürütülebilmesine olanak sağlamaktadır. “CRM programı nedir?” sorusunun en kısa cevabı müşteri ilişkilerini yönetebilen yazılım demektir.Müşteri odaklı CRM için Uyumsoft yanınızda!

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.