Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Yunus Plastik’in tercihi, Uyumsoft webERP oldu

Gıda ambalaj malzemeleri üretiminde ülkemizin köklü şirketleri arasında yer alan Yunus Plastik, 1973 yılında kuruldu. 10 bin metrekarelik kapalı tesisinde, enjeksiyon, şişirme ve enjeksiyon şişirme alanlarındaki makine parkuruyla, birçok gıda firmasının plastik ambalaj ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Ülkemizde geçerli olan tüm gıda ile temas eden maddeler sertifikalarına sahip olan Yunus Plastik, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izinlerinin yanı sıra, ayrıca ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007’nin aralarında bulunduğu kalite belgelerine sahiptir. Yaklaşık 44 yıllık deneyimi ile proje geliştirme, kalıp tasarımı ve üretim konularında uzman bir ekibe sahip olan Yunus Plastik, mükemmellik tutkusu ve gelişmiş müşteri hizmetleriyle, plastik ambalaj üretimi konusunda gıda sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir. Esenyurt-Kıraç’taki fabrikasında hizmet veren firma, ar-ge çalışmalarıyla da sektörüne değer katmaya devam etmektedir.

Yunus Plastik, bütünleşik bir yapıya geçmiş olacak

Yunus Plastik ile Uyumsoft arasında işbirliği yapıldı. Uyumsoft web ERP projesi kapsamında; temel iş uygulamaları (finans yönetim sistemi, malzeme- satış- satın alma yönetim sistemi), duran varlık yönetim sistemi, nakit akışı yönetim sistemi, talep-teklif ve onay yönetimi, üretim yönetimi, konfigüratör, MPS&MRPII, insan kaynakları, kalite yönetimi, el terminali uygulamaları (depo yönetimi) uygulamaya geçirilecektir. Proje tamamlandığında, daha önce üretim süreçlerini Excel’de manual olarak takip eden Yunus Plastik, Uyumsoft web ERP ile bütünleşik bir yapıya geçmiş olacaktır. Üretimden başlayıp muhasebeye kadar, bütün iş süreçlerini raporlayabilecektir. Örneğin, üretim maliyetlerini çıkarmakta yaşanabilen zorluklar, şimdi tek bir raporla sağlanacaktır ve firma tüm maliyetlerini izleyebilecektir. İçerde kontrol sağlamak amacıyla tüm süreçlere onay mekanizması da uygulanmış olacaktır.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.