Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Sunny, dünya genelindeki işleri Uyumsoft ile yönetiyor

Sunny uyumsoft

Teknoloji güneşi ‘Sunny’, dünya genelindeki işleri Uyumsoft ile yönetiyor

Elektronik sektöründe dünya markası ‘Sunny’, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaya devam etmektedir.
Almanya’dan Hollanda’ya, Mısır’dan Suriye’ye, Irak’tan Cezayir’e, Fas’tan Rusya’ya, Arap ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere dünya genelinde ‘Sunny’ markası ile yoğun ilgi ve talep gören Atmaca Elektronik; Irak, Mısır, Tunus, Cezayir, Balkan ülkeleri başta olmak üzere birçok pazarda ilk sırada gelen marka olarak, global pazarlarda açık ara tercih edilen marka olmayı sürdürmektedir. 78 ülkeye ihracat yapan firma, aynı zamanda yabancı markalara televizyon üretimi de yapmaktadır.İlklere imza atıyor; daha çok ihracat ile istihdamı hedefliyorÜlkemizde, ilk uydulu televizyon, ilk elektronik çay seti gibi birçok üründe ilklere imza atan Atmaca Elektronik, sektöründe dünyaya yön vermeye devam ediyor. Başarısını ar-ge ve kalitesiyle taçlandıran Atmaca Elektronik, birçok ürünü de tasarımı ve yazılımı ile kendisine ait olarak üretiyor. Esenyurt’taki teknolojik ve modern tesislerinde, binleri aşan konusunda uzman deneyimli insan kaynağı ile hedeflerine ulaşma yolculuğuna devam etmektedir. Televizyon başta olmak üzere, uydu alıcıları, küçük ev aletleri ve elektrikli mutfak aletleri üretimini yapmaktadır.İstediğimiz yerden şirkete bağlanıp, raporları inceliyoruz  Sektöründe dünya liderleri arasında yer alan Atmaca Elektronik firmasının, yurtiçi ve yurtdışındaki iş süreçlerini, global şirketler gibi yönetme noktasında, bilgi teknolojilerine ciddi yatırım yaptığını açıklayan Atmaca Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) başta olmak üzere bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımda, Uyumsoft AŞ firmasını tercih ettiklerini söyledi.
İş süreçlerini anında ve doğru sonuçlar ile online yönettiklerini anlatan Mehmet Atmaca, şunları kaydetti:
“Üretici bir firmayız. Binlerce, on binlerce kullandığımız parçanın bir araya gelmesi ve ürün ağaçlarının oluşturulması ile yurtiçi ve yurtdışındaki tüm iş sürecinin yönetilmesinde, Uyumsoft ERP’nin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi işletmemize büyük katma değer sağlamaktadır. Global pazarlarda elde ettiğimiz başarının altında, Uyumsoft’un rolü vardır. Uyumsoft ERP sayesinde, istediğimiz yerden şirkete bağlanıp, hesapları kitapları kontrol ediyor, raporları inceliyoruz. Uyumsoft ile işbirliğimiz başarıyla devam ediyor, memnunuz” diye konuştu.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.