Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Soybaş, Web ERP Uygulamalarında Uyumsoft ile Yoluna Devam Ediyor

40 yıldır demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren Soybaş Dış Ticaret Limited Şirketi, kurumsallaşma yolunda Uyumsoft web ERP’yi seçti. Soybaş ailesinin dış ticaret firması olarak kurulan firma, Türkiye’de faaliyet gösteren üreticilerle ve aynı zamanda çeşitli yabancı üreticilerle olan sıkı ilişkileri sayesinde, hem Türkiye’deki, hem de dünyanın dört bir yanına yayılmış müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor.
Kurumsal Kaynak Planlama çözümünde Uyumsoft’u tercih eden firmada, Uyumsoft’un web tabanlı Kurumsal Kaynak Planlama Projesi yürütülmektedir. Kullanılan modüller; muhasebe, finans, üretim takipi ve planlaması, dış ticaret yönetimi, CRM, kalite yönetimidir. İşletmedeki bu alanlardaki iş akışlarının, tek bir sistem üzerinden %100 web erişimi ile takibinin sağlanması gerçekleşecektir. Projenin finans muhasebe kısmı devreye alınmış olup, üretim takibinin de 2017 yılı içinde hayata geçirilmesi planlanmaktadır. Firmanın ortaklarından Ahmet Soybaş, yaklaşık 30 yıldır bir paket program kullandıklarını, geçtiğimiz 3 yıl içinde üretim takipte özel bir uygulama yazdığını, ancak parçalı yapının kendilerini iş takiplerinde efektif bir yapıya taşımadığını ifade etmiştir. Ahmet Soybaş, görüşmeler sırasında, ERP arayışlarını son 4 yılda aktif bir şekilde sürdürdüklerini, yaklaşık 15 uygulama firması ile görüştükten sonra yazılım projelerinde Uyumsoft’a güvenerek birlikte yollarına devam etme kararını aldıklarını, satış sürecinde Uyumsoft yetkililerine iletmişlerdir. Soybaş Dış Ticaret Limited Şirketi, Kocaeli Gebze’de faaliyet göstermektedir.

soybas
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.