Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Seykoç Alüminyum, ERP ve CRM Uygulamalarında Uyumsoft’u Seçti

Türkiye’nin alaşımlı alüminyum sektöründe lider firmalarından Seykoç Alüminyum, iş süreçlerini Uyumsoft’un ERP ve CRM uygulamaları ile yönetecek

Seykoç Alüminyum

Uyumsoft ile Ekim 2014 tarihinde işbirliği yapan Türkiye’nin en büyük alüminyum tedarikçilerinden Seykoç Alüminyum; başta envanter boyutlama ve depo yönetimi ön planda olmak üzere, iş süreçlerini Uyumsoft ERP ile yönetecek. Ayrıca, satış ve pazarlama faaliyetlerinde de Uyumsoft’un CRM uygulamasını kullanacak olan Seykoç Alüminyum, kurumsal hafıza oluşturmayı amaçlıyor.

2004 yılında İmes sanayi sitesinde kurulan Seykoç Alüminyum, Türkiye çapında İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Adana, Bursa ve İzmir’de olmak üzere toplam 5 adet satış merkezinde faaliyet göstermektedir. Elinde bulundurduğu yüksek stok miktarı ile müşterilerine kısa süre içerisinde ürün tedariki sağlayarak Türkiye ekonomisine hız, güven ve istikrar sağlama yolunda önemli bir konumda yer alan  Seykoç Alüminyum’un hizmet verdiği ana sektörler; Savunma Sanayi, Otomotiv ve Yan sanayi, Kalıp ve Makine Sanayi, Gemi ve Yat sanayi, Tanker ve Silobas Sanayi’dir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.