Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Sanica, e-Arşiv Uygulamaların Uyumsoft’u Seçti

Sanica Uyumsoft ile Yürüyor!

Banyo grubu, ısıtma grubu, tesisat grubu, altyapı, spa ürünlerinde sektörünün lider firmaları arasında yer alan Fatinoğlu Holding, e-Fatura’nın ardından e-Arşiv sürecinde de Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ’yi tercih etti.

Holding binası Beylikdüzü Kavaklı Mahallesindeki tesislerinde faaliyet gösteren firma, geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışında Sanica markasıyla, bir dünya markası olma yolculuğuna emin adımlarla ilerlemektedir.

E-Uyum Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ: e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi E-Uyum süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor!

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık E-Uyum süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, E-Uyum sürecinde, yaklaşık 6.000 işletmeye hizmet veriyor.

sanica
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.