Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Öztürk Elektrik, Uyumsoft Erp İle Kurumsallaşma Yolunda

Öztürk Elektrik, kurumsallaşma yolunda Uyumsoft ERP’yi seçti.

Öztürk Elektrik

Öztürk Elektrik, 1978 yılında Hüseyin Öztürk tarafından İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Çalışma alanını, elektrik taahhüt ve müşavirlik hizmetleri olarak belirleyen firma; bugüne kadar çok sayıda projeyi hayata geçirmiştir

Öztürk Elektrik,

2004 yılından itibaren iş aydınlatma armatürlerin de öncü marka ‘Sonlux’un Türkiye distribütörlüğünü alarak, aydınlatma armatürleri satış grubunu oluşturmaya başlamıştır ve bu sektördeki yerini de Global Lighting & Shalt tescilli markası ile sağlamlaştırmıştır. Faaliyetlerini Perpa Ticaret Merkezi’ndeki yerinde sürdürmekte olan firma, çalıştığı ve çalışacağı kurumlara kaliteli ve sağlıklı işleyen sistemler kurmayı ve onların memnuniyetini ön planda tutmayı hedef edinmiştir.

Öztürk Elektrik, Uyumsoft AŞ ile yaptığı işbirliğiyle; Temel İş Uygulamaları, Duran Varlık Yönetimi, Üretim Yönetimi, İnsan Kaynakları gibi modülleri uygulamaya alarak, iş süreçlerini etkin yönetmeyi ve verimliliğini artırmayı hedeflemektedir.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Uyumsoft’un, her 10 müşterisinden 7’si, başka bir müşterisinin tavsiyesi üzerine Uyumsoft’u seçmektedir. Her bir şirketin ihtiyaçlarına özgü butik çözüm sunmasıyla farklılaşarak, müşteri memnuniyetini klasik bir söylem olmaktan çıkarıp gerçekten yaşatan bir yazılım firmasıdır. Uyumsoft’un müşteri memnuniyeti araştırmasından elde edilen sonuçlar, müşterilerin % 91’nin memnun olduğunu ortaya koymaktadır.

Uyumsoft, teknolojiye odaklandığı kadar, teknolojinin şirketlerin iş yapış biçimine katkısına ve birer rekabet aracı olarak kullanılmasına odaklanarak, işbirliği içinde olduğu herkese (çalışanları, müşterileri, müşterilerinin müşterileri, iş ortakları, tedarikçileri v.b.) fayda sağlamayı sürdürmektedir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.