Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Mamsel, İş Süreçlerinde Kolaylık İçin Uyumsoft ERP Uygulamalarını Tercih Etti

Selçuk Ecza Holding’in bir yan kuruluşu olan Mamsel, kurumsallaşma yolunda Uyumsoft ERP’yi seçti.

Mamsel İlaç

1958 yılında Konya’da aile şirketi olarak faaliyete başlayan ve kısa bir süre sonra önce İstanbul, ardından Adana şubelerini açan Selçuk Ecza Deposu,  Türkiye’nin ilk çok şubeli ecza deposu kimliğine kavuşmuştur.

Bugün 99 şubesi ile Türkiye çapında 20 binin üzerindeki eczaneye hizmet ulaştıran Selçuk Ecza Deposu,  5 bine yakın çalışanı ve 2 binden fazla aracıyla ülke geneline hizmet vermektedir.

Türkiye’nin lider ilaç dağıtım kanalı olan Selçuk Ecza Holding, mama üretimi için Mamsel’i kurmuştur. Hizmette yaygınlık ilkesini benimseyen Mamsel, İstanbul merkez ofisinin yanı sıra; Marmara Anadolu, Marmara Avrupa, İç Anadolu, Ege, Güney Anadolu ve Karadeniz bölgeleri ile bunlara bağlı illerde bulunan satış ve tanıtım temsilciliklerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mamsel

Yasalara uygun, yeterli personel ve teknik altyapı ile donatılmış olarak, dünya standartlarında, müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap eden ve sürekli geliştirilen bir kalite sistemini yürüterek hizmet vermektir.

Uyumsoft AŞ’nin masaüstü uygulaması ile muhasebe, satış, satın alma, üretim takip ve kalite modüllerini kullanarak, takip ve kontrol kabiliyetini arttırmaktadır.

Ayrıca ek proje olarak, Sağlık Bakanlığı ile entegre ilaç takip siteminin kurgulanacağı Mamsel firması; E-Uyum süreçlerini 2015 yılından itibaren kullanmaktadır.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.