Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Haliç Üniversitesi, Tüm süreçlerini Uyumsoft Web ERP ile yürütecek

Haliç Üniversitesi kuruluşunun 20. Yılında, Uyumsoft’un Web ERP uygulamalarını seçti. Haliç Üniversitesi, oldukça titiz yürütülen süreç sonunda, geniş çözüm ağı, %100 Web tabanlı alt yapısı, entegrasyon kolaylıkları ve e-fatura entegratörü tek ERP firması olması sebebiyle Uyumsoft Web ERP’ye karar verdi. İşletmenin tamamını içerecek şekilde Satış, Satınalma, Muhasebe, İK, Okul Yönetimi çözümleri yanı sıra Uyumsoft’un i-Dönüşüm çözümleri de işletmede kullanılacak.

Haliç Üniversitesi, 18 yıllık deneyimi ve yaklaşık 12 bine yaklaşan öğrenci ile vakıf üniversiteleri içinde önemli bir yere sahip olup, gün geçtikçe artan kalitesi ve Osmanlı İmparatorluğu döneminden bu yana eğitim, kültür ve sanat coğrafyasının beşiği olan Haliç bölgesindeki Sütlüce kampüsünde faaliyetlerini sürdürmektedir

uyumsoft_logoluk
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.