Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Etimag Etiket, Uyumsoft webERP ile yoluna devam ediyor

Etimag Etiket Matbaacılık Ambalaj Sanayi ve Ticaret AŞ firması, kurumsallaşma yolunda, Uyumsoft webERP ile yoluna devam ediyor. Rakiplerine göre uçtan uca çözüm sunan Uyumsoft web ERP çözümü, Etimag Etiket firmasına satış, finans, üretim ve ek modüllerinde de dahil olduğu projeleriyle destek vermektedir. Ülkemizde PVC Body Sleeve kavramının tanınmasını sağlayan Etimag Etiket, getirdiği teknolojik yeniliklerle daima sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Bu kapsamda, 2000 yılında yaptığı yatırımlarla PVC Body Sleeve kavramının ülkemizde bilinmesini sağladı. Faaliyet konuları arasında, Emniyet bandı, Body Sleeve, Preform Sleeve ve kendinden yapışkanlı etiket üretimi yer alıyor. Yasal mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini sürdüren ve kendini sürekli yenileyen firma, kendi alanında ilk ISO 9001 belgesi alan kuruluş oldu. Etimag Etiket’in öncelikli hedefi, müşterilerine; kaliteli, hızlı, güvenli, malzeme üretmek ve zamanında teslim etmeye devam etmektir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.