Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Erişler Gıda satışların %90’ını el terminalleriyle yönetiyor

Gıda sektöründe 1974 yılından itibaren faaliyet gösteren Erişler Gıda, 3 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor ve tüm iş akışlarını Uyumsoft ERP ile yönetiyor. 2001 yılında Uyumsoft ile çalışmaya başlayan firma, 2 yıldır kullanmaya başladığı mobil sipariş uygulaması ile satışların %90’ını sahadan el terminalleriyle sağlayarak, iş gücünü minimize etti. Böylece, Uyumsoft ERP ile zamandan ve maliyetten tasarruf sağladı.

Eriş Un

Samsun’da un imalatıyla gıda sektörüne adım atan ve 200 ton kapasite ile faaliyete başlayan Erişler Gıda, sonrasında üretimini İstanbul’a taşıyarak, Büyükçekmece, Silivri ve Ortaköy’de yer alan fabrikalarında üretim kapasitesini 2 bin tona çıkardı. Aynı zamanda, Edirne Lalapaşa, Kırklareli Babaeski ve İstanbul Çatalca’da buğday depolama tesisleri bulunan Erişler Gıda, 1997’den beri 3 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Türkiye’nin önde gelen un ihracatçıları arasında yer alan Erişler Gıda, 2001 yılında Uyumsoft ile kurumsal kaynak planlaması (ERP) sistemine geçerek, tüm iş akış süreçlerini daha verimli kullanmaya başladı.

Erişler Gıda, sektördeki 38 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini Uyumsoft ERP ile kurumsal bir yapıya dönüştürdü. Uyumsoft ile 2010 yılında mobil sipariş uygulamasına da geçiş yapan Erişler Gıda, bu uygulama sayesinde yapılan satışların %90’ını sahadan el terminalleriyle sağlıyor. Böylece iş gücünü en minimize şekilde kullanan Erişler Gıda, insan kaynağından, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyor. Ayrıca, sektörün öncü firmalarından Erişler Gıda’nın, alanında çeşitli kalite sertifikaları bulunuyor.

Sipariş Onay Sistemi ile hem iş gücü verimi hem de üretim kalitesi arttı

2001 yılında Uyumsoft ile kurumsal bir yapıya kavuşan Erişler Gıda, iş akışı noktasında 2 yıldır aktif olarak kullandığı Sipariş Onay Sistemi ile iş gücü verimini ve üretim kalitesini artırdı. Uyumsoft ERP, bölümler arasındaki iş akışlarının kolaylaşmasını ve kontrol edilebilmesini sağladı. Böylece, iş gücünü en verimli şekilde kullanmaya başlayan firma, personel istihdamını ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlara yönlendirerek, iş kalitesini artırdı. Uyumsoft ile raporlama çeşitliliği artmasına rağmen, raporlara daha kısa sürede ulaşan Erişler Gıda, çalışma kalitesini ve verimliliğini maksimum seviyeye çıkardı. Nitekim, Uyumsoft ERP ile 10 kişilik bir ekibin yaptığı iş üzerinden ürün miktarı artışı ve kaliteli ürün artışı net olarak gözlemlenebilir oldu.

Program güncellemelerini Erişler Gıda’nın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiren Uyumsof’tun uzman kadrosu, 7/24 çözüm odaklı çalışıyor

Sarıduman, Uyumsoft, birçok özelliği bünyesinde barındırıyor

Kurumsallaşmak isteyen her şirkete Uyumsoft’u tavsiye eden Erişler Gıda ERP Müdürü Buğra Alp Sarıduman, şunları söyledi;

“Uyumsoft’u tercih etme sebebimiz, birçok özelliği bünyesinde bulundurmasıdır. Bunlardan bazıları database’in Türkçe olması, pratik olması, açık kaynak kodlu olması, akışının anlaşılır olması, kurumsal bir yapı olduğu için sizi yarı yolda bırakmayacağı düşüncesi, dinamik yapısı ve organizasyon uyumluluğu açısından Uyumsoft başarılı bir şekilde çabuk çözüme kavuşturan bir firma olması dolayısıyla da, herkese Uyumsof’u tavsiye ediyorum” dedi.

Aynı zamanda Oracle iş zekasını 1 yıldır kullanmaya başladıklarını belirten Sarıduman, “Uyumsoft’un Oracle ile ilgili yapılan çalışmasında, progress kullanan kullanıcıları Oracle’a geçirme noktasında mevcut verilerin aktarımı ile ilgili ya da geçiş sistemiyle ilgili insanların bilgilendirilmesi ve eski veriyi nasıl yeni yapıya dahil edebilir gibi konularında bir çalışma yapılması noktasında Uyumsoft’un çok daha iyi çalışmalar çıkaracağı görüşündeyim” diye konuştu.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.