Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Elopar Group, Uyumsoft Web ERP’yi Seçti

Ekopar ERP’de Uyumsoft’u Seçti..

Otomotiv sektörüne otomotiv kablo takımları üretimi yapmak için 1978 yılında kurulan Elopar Group, kurumsallaşma yolunda Uyumsoft web ERP’yi seçti. Elopar Group’un ülkemizdeki fabrikalarının haricinde, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Rusya, Fas’da fabrikaları bulunuyor. Uyumsoft web ERP, öncelikli olarak Bulgaristan’daki fabrikada hayata geçirilmektedir.

Elopar Group, yaklaşık 10 yıl boyunca, başka bir ERP uygulaması kullanmıştır. Firma, zaman içinde raporlama  alanında yaşadığı sıkıntılar ve dağınık üretim merkezleri sebebiyle, web tabanlı ve aynı zamanda gerek ios gerekse android işletim sistemi destekli mobil uygulaması bulunan yeni bir yazılıma geçme ihtiyacı duymuştur.

Yaklaşık bir yıl kadar süren ERP araştırmaları sonucunda, yerli ve yabancı 4 ayrı uygulamayı değerlendiren Elopar Group, yoluna Uyumsoft web ERP devam etme kararı almıştır. Elopar Group’ta, öncelikle devreye alınması planlanan uygulamalar; muhasebe, finans, kalite ve dış ticaret başlıklarıdır. Projenin, 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanmaktadır.

uyumsoftelopar
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.