Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Delta Döküm, Uyumsoft web ERP ile yoluna devam ediyor

Delta Döküm, Uyumsoft web ERP ile yoluna devam ediyor

Otomotiv, yedek parça, döküm alanlarında sektörün öncü firmaları arasında yer alan Delta Döküm firması, Erp yolculuğunda, Uyumsoft web ERP’yi seçti. 2006 yılında faaliyetine başlayan Delta Döküm, 2013 yılında üretim tesislerinde ciddi bir yatırım gerçekleştirdi. Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde, 3 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere, 3 bin 600 metrekarelik işletmesinde hizmet vermeye devam ediyor. Modern ve yeni makine parkı ile uluslararası standartlarda üretim yapıyor. Aynı zamanda kalıp akış analizleri, Fea simülasyonu gibi mühendislik konularında danışmanlık sağlıyor. Zaman planlarına uyumlu olarak proje yönetimleri gerçekleştiriyor. İş süreçlerinde Erp’nin katkısıyla lojistik süreçlerini etkin şekilde yönetmektedir.

Tüm işlerini doğru verilerle, anlık yönetiyor

Delta Döküm firması ile Uyumsoft arasında, web ERP projesinde işbirliği gerçekleşti. Uyumsoft web ERP projesi kapsamında; finans yönetim sistemi, malzeme- satış- satın alma yönetim sistemi (temel iş uygulamaları) ile talep-teklif ve onay yönetimi, insan kaynakları, kalite yönetimi gibi diğer web ERP uygulamaları da hayata geçirilmektedir. Delta Döküm firmasında, tüm iş süreçleri doğru verilerle anlık olarak yönetilmektedir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.