Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

DeFacto, iş süreçlerini Uyumsoft webERP ile yönetiyor

Defacto Uyumsoft

DeFacto, iş süreçlerini Uyumsoft webERP ile yönetiyor

Ülkemizin hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yer alan DeFacto, yurtiçi ve yurtdışı iş süreçlerini Uyumsoft webERP ile yönetiyor. Yurtiçi ve yurtdışında mağazalar zinciri bulunan DeFacto, sektöründe ülkemizin ikinci en büyük şirketi olarak yoluna devam ediyor. Dünya modasına uyum sağlayan kaliteli ve uygun fiyatlı tasarımlarını, yurtiçinin yanı sıra, Kazakistan, Irak, Mısır, Gürcistan, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Belarus gibi dünyanın dört bir yanındaki mağazaları ile yurtdışına sunuyor ve global bir moda markası olma hedefiyle hareket ediyor.

DeFacto’nun tedarik şirketi, Ozon Teksil işlerini Uyumsoft webERP ile yönetiyor

Yüzde 100 DeFacto’nun bir iştiraki olan Ozon Tekstil, 2000 yılında Triko (hırka, kazak gibi) üretimi yapmak amacıyla faaliyetine başladı. Ülkemizin en hızlı büyüyen sanayi şirketleri arasında bulunan Ozon Tekstil, DeFacto markasının en büyük ana tedarikçisi olarak stratejik önemdedir. Ozon Tekstil firması, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm iş süreçlerini Uyumsoft webERP altyapısı üzerinden yapmaktadır. Firmanın bilgi işlem yöneticileri işbirliğine yönelik şunları söylemektedir: “Yurtiçi ve yurtdışında hızlı büyüyen bir şirketiz. Bu nedenle iş süreçlerimizi yönetme noktasında, uygun bir yazılım ve sürdürülebilir bir destek bizim için çok önemlidir. Uyumsoft webERP ile iş süreçlerimizi yönetmekten memnunuz” diye ifade etmektedirler.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.