Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Yılmaz Makina, Uyumsoft ERP’yi Seçti

Yılmaz Makina  kurumsallaşma yolunda Uyumsoft ERP’yi seçti.

Yıldız Makina

1979 yılında Yılmaz Makina San. ve Tic. Ltd şirketi olarak faaliyete başlamıştır. Yaklaşık 16 bin m2 lik alana sahip alanda, paketleme makinaları üreten firma; gıda, ilaç, kimya, kozmetik vb. sektörlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

65’in üzerindeki değişik model makinaları ve özel çözümleri ile  “Paketlemede çözüm ortağı” olma noktasında lider firmalar arasında yer almaktadır. 100’ün üzerinde çalışanıyla, yüksek teknolojiyi kullanarak üretim yapan firma; kendi bünyesindeki AR–GE departmanı ile özgün tasarımlarını hayata geçirmektedir. Yılmaz Makina değisen kosullara ve taleplere göre, müsterilerinin gereksinimlerine odaklanmis tasarim, ekipman ve tesisler gelistirebilmeksiparislerin zamaninda teslimi, hizli kurulum, servis ve yedek parça temini, kosulsuz müsteri memnuniyetindeki ilk adımıdır.

CE İşareti, bir ürün yada ürün grubunun , Avrupa Birliği’nin Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Tüketicinin Korunması konusunda oluşturmuş olduğu ürün direktiflerii olarak bilinen temel şartlarına uygun olduğunu gösterir. Ürün direktifleri; hangi ürünün ne tür temel şartları karşılaması gerektiğini ve/veya hangi performans seviyesinde olması gerektiğini belirler

Yılmaz Makina;

Hem üretim, hem teknik bakım, hem maliyet süreçlerini Uyumsoft AŞ’nin ERP programından takip ederek, hızla büyümektedir. Firmanın, Uyumsoft AŞ ile yaptığı işbirliğinde; Temel İş Uygulamaları, Duran Varlık Yönetim Sistemi, Üretim Yönetimi, İnsan Kaynakları ve Dış Ticaret Yönetimi gibi modüller uygulamaya alınacaktır

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.