Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Muğla Optisyen Gözlükçüler Odası Genel Sekreteri Mehmet Ali Çeşmebaşı, e-Fatura sürecinde Uyumsoft’tan çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz

mugla-optisyenleri-efatura-uyumsoft-tercih-etti-2

Muğla Optisyen Gözlükçüler Odası Genel Sekreteri Mehmet Ali Çeşmebaşı,

“e-Fatura sürecinde Uyumsoft’tan çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz”

Optisyen ve gözlükçüler, 1 Temmuz itibariyle e-Fatura’ya geçiş sürecini tamamladılar.
e-Fatura’ya geçiş sürecindeki deneyimlerini paylaşan Muğla Optisyen Gözlükçüler Odası Genel Sekreteri Mehmet Ali Çeşmebaşı, şunları söyledi:
“Sektörümüze özel optik yazılım kullanmaktayız. e-Fatura geçiş sürecinde özel entegratör secerken bu yazılım ile entegre olmasına, pratik kullanıma, kesintisiz hizmet verip, hızlı geri dönüşü olan firma olmasına özen gösterdik. Bu kriterlerimize uyan, piyasada başarılı işlere imza atan ve adını çok sık duyduğumuz özel entegratör Uyumsoft ile yola devam etmeyi istedik.
İyi ki Uyumsoft ile çalışmaya karar vermişiz. e-Fatura sürecinde, Uyumsoft’tan çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz. Muğla’daki meslektaşlarımdan diğer özel entegratörler ile sorun yaşayanlara da, Uyumsoft’u tavsiye ettim ve birçoğu şuan Uyumsoft ile çalışıyor. Uyumsoft e-fatura portalının kullanımı çok kolay ve bugüne kadar tek bir sıkıntı yaşamadık. Zira, herhangi bir sorumuz olduğunda da, telefon etmeye gerek duymadan, online desteğe sorumuzu yazıyoruz ve anında yanıtını alıyoruz” diye konuştu.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.