Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uyumsoft Uygulamalarını Tercih Etti

istanbul ticaret üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi, iş süreçlerini Uyumsoft ile yönetiyor

İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulmuş olup, bünyesinde 6 fakülte (İnsan ve Toplum Bilimleri, İşletme, Hukuk, İletişim, Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım), İngilizce Hazırlık Bölümü ve 4 enstitü (Dış Ticaret, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Finans Enstitüsü) ile araştırma ve uygulama merkezleri yer almaktadır. Üniversitenin binlerce öğrencisi ve akademisyenleri bulunmaktadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi 2012 yılında, Uyumsoft ERP kullanmaya başlamıştır.Üniversitede kullanılan Uyumsoft ERP Modülleri şunlardır:-Temel Ticari Set,
-Satış Satınalma Yönetimi,
-Talep Teklif Onay Yönetimi,
-İnsan Kaynakları,
-Bordro Ücret Yönetimi,
-Analitik Bütçe,
-Okul Yönetimi,
Uyumsoft çözümleri sayesinde, iş süreçlerinde iyileşme, optimum insan kaynağıyla çalışma, hızlı ve doğru raporlama imkanları bulunmaktadır. Aynı zamanda, istenen raporların zamanında alınarak, zaman kayıplarının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde başarıyla hayata geçirilen proje kapsamında, üniversitenin tüm iş süreçleri, doğru ve güncel veriler ile anlık ve etkin bir şekilde yönetilmektedir.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.