Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

GEN-I İstanbul, e-Fatura Uygulamalarında Uyumsoft’u Tercih Etti

GEN-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u tercih etti. 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren GEN-I firmasının faaliyet gösterdiği ülkeler arasında, Türkiye, Doğu Gürcistan, Almanya, Fransa gibi ülkeler söylenebilir. Uluslararası firma, toptan enerji piyasalarındaki küresel varlığı, kapsamlı pazar uzmanlığı, yüksek nitelikli ticaret personeli, etkin organizasyonu ve en yüksek standartlarda sürdürülen iş süreçleri aracılığıyla bir dizi sinerji oluşturmaktadır.
E-Uyum Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi E-Uyum süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık E-Uyum süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, E-Uyum sürecinde, 6.000’e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.

geniuyumsıoft
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.