Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Canovate Elektronik, İş süreçlerini Uyumsoft ERP ile yönetiyor

Data center’da dünyada ilk 5 firma arasında yer alan Canovate Elektronik, 70’in üzerindeki ülkeye, data center (veri merkezi) ve uçtan uça çözümler ihraç ediyor.

Canovate Group

40 yıllık tarihi ve 30 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesisleriyle Canovate, Türkiye’nin lider telekomünikasyon üreticisidir. 300’e yakın çalışanıyla özelikle Telekom, Gsm, ISP’ler başta olmak üzere, büyük kurumsal müşterilere, yapısal kablolama, fiber optik (Telekom çözümleri), uçtan uca data center (veri merkezi) çözümleri ve indoor/outdoor kabinler alanında çözümler sunmaktadır. Canovate Group, dünya üzerindeki 8 ofisiyle (Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Endonezya, Kanada, Amerika, Suudi Arabistan) ve 45 distribütör firması işbirliğiyle çalışmaktadır. Ar-ge’ye ciddi kaynak ayıran Canovate, birçok patente sahiptir ve çok sayıda ödülü vardır. Üretim hattı ve bilişim konusunda Avrupa’daki 2- 3 fabrikadan birisi olan Canovate’de, outdoor telekom kabinleri, veri merkezi soğutma çözümleri, kablolama ürünleri ve kabin aksesuarları üretimi yapmaktadır.

Uyumsoft ile tüm süreçler entegre yapıya kavuştu

Canovate, giderek artan iş hacmini daha etkin ve verimli biçimde yönetmek, iş süreçlerine anlık hakim olabilmek ve analize yönelik raporlar elde edebilmek için süreç otomasyonuna ihtiyaç duyduğu noktada, Uyumsoft AŞ’yi tercih etti. Canovate’in üretimden finansa, satıştan insan kaynaklarına uzanan tüm süreçlerinin, Uyumsoft üzerinde daha hızlı, kolay ve verimli çalışmasının sağlandığı proje, kısa sürede başarıyla tamamlanarak, uygulamaya alındı. Uyumsoft ERP sisteminin Canovate’ye getirdiği kazanımlardan birkaçı arasında, tüm süreçlerin entegre bir altyapıya kavuşması, üretimden siparişe hatalı işlemlerin son bulması, ayrıntılı analiz ve raporlama imkanı elde edilmesi sıralanabilmektedir.

İş süreci, Uyumsoft’un kontrol ve otomasyonunda bulunuyor

Uyumsoft ile yaklaşık 6 yıldır işbirliği yaptıklarını kaydeden Canovate Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür, firmada hammaddenin satın alınmasından siparişe, üretiminden satışa kadarki tüm işlemlerin, Uyumsoft’un kontrol ve otomasyonunda yapıldığını belirtti.

Canovate Group
Uyumsoft’un tercih edilmesindeki nedenlere değinen Can Gür, şunları söyledi:“Uyumsoft ERP, yazılım olarak başarılı bir programdır. Sahada farklı sektörlerdeki firmalarda, başarılı çalışmaları mevcuttur. Aynı zamanda satış sonrası destek konusunda etkin bir firmadır ki, Canovate olarak biz kendilerinden memnunuz. Herhangi bir konu olduğunda, ilgili departmandaki temsilci arkadaştan, genel müdürüne kadar anında şirketin yetkililerine ulaşılmaktadır. Tüm bu artı özelliklere, yerli bir yazılım firması olması da eklenince bizi cezbetti ve birlikte çalışmaya başladık. Uyumsoft ERP’nin firmadaki iş süreçlerine kattığı değerden ve aldığınız hizmetten memnunuz” şeklinde konuştu.
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.