Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Çınar Koleji, İş Süreçlerinde Artık Uyumsoft ERP’yi Kullanıyor

“Eğitim Sevgiyle Başlar” anlayışıyla 1995 yılında yola çıkan Çınar Koleji, günümüzde 5 modern kampüs, 1 butik anaokulu ve eğitim kadrosuyla sektöre hizmet etmeye devam ediyor. Başakşehir, Esenyurt, Çekmeköy İlköğretim, Çekmeköy Lise ve Malatya’daki modern kampüslerinde binlerce öğrenciye eğitim veren Çınar Koleji, kaliteli eğitimi ve gördüğü yoğun ilgiyle hizmet etmeyi sürdürüyor.

Eğitim ve teknolojide sürekli kendisini yenileyen Çınar Koleji’nin, Uzay Gözlem Evi, Mobil Planetaryum, Yaşam Beceri Merkezi gibi birçok birimi bulunuyor. Örneğin, özgün bir proje olan Yaşam Beceri Merkezi, Türkiye’de bir ilktir. İçinde barındırdığı 18’e varan atölyesiyle, öğrencilerin yeteneklerini keşfederek onları hayata hazırlıyor ve eğitimi zevkli bir eylem haline getiriyor. Her bir öğrenciyi, gelecekte en iyi noktaya getirmeyi hedeflerken, ferdi başarıyla birlikte toplu başarıyı önemsiyor.

Çınar Koleji

Yazılım ve danışmanlıkta ülkemizin lider firması Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ile Çınar Koleji işbirliği yaptı. Çınar Koleji’nin öğrenci kayıt süreci, muhasebe işlemleri, finans, satın alma, insan kaynakları, bordro, performans yönetimi gibi iş süreçleri, Uyumsoft ERP projesi kapsamında yürütülmeye başlandı ve proje Temmuz 2016 tarihi itibariyle devreye alındı.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.