Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Alacakaya Mermer, İş Sürecini Uyumsoft Web ERP Altyapısıyla Yönetiyor

Alacakaya Mermer AŞ, 1967 yılında, sonradan Rosso Levanto olarak adlandırılan mermerin keşfi ile sektöre adım attı. 1984 yılında Kemal Arslan ve Cemil Yaşlı önderliğinde kurulan şirket, yeniliklere açık ve paylaşımcı yönetim anlayışını, günden güne geliştirilen kaliteli üretim mantığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilkeleri olarak benimsedi. Alacakaya Mermer, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde 8 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 17 bin metrekare alana yayılan fabrikasında en son teknolojiye sahip makina parkıyla üretimine devam ediyor. Yıllık ortalama 100 bin metreküp blok kapasitesi ve 500 civarında personeliyle, bölge için önemli bir istihdam sağlayıcısı konumundadır. Elazığ, Malatya, Ağrı, Adana, Karaman, Adıyaman ve Diyarbakır’da bulunan çeşitli ocaklarından elde ettiği taşları kendi tesislerinde işleyen Alacakaya Mermer, bu mermerlerin dünyanın çeşitli bölgelerindeki projelerde kullanılmasını sağlamaktadır. Tüm dünyada büyük rağbet gören Rosso Levanto’nun (Elazığ Vişne) ana üreticisi durumundadır.

Bize özel yazılım yapıldı, iş sürecimizi etkin yönetiyoruz

Alacakaya Mermer Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Kenan Gençtoy, şunları söyledi:
“2012 yılından itibaren yaklaşık 5 yıldır Uyumsoft ile çalışıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı iş sürecimizi, Uyumsoft web ERP ile etkin ve başarılı bir şekilde yönetiyoruz. Madencilik sektöründeyiz ve sektörümüze özel yazılım yapıldı. e-Fatura, e-Arşiv sürecimizi de Uyumsoft üzerinden almaktayız. Özetle, tüm bilgi teknolojileri altyapımızı tek elden etkin şekilde yönetmekteyiz. Uyumsoft’tan memnunuz, her türlü ihtiyacımızı hızlıca karşılıyorlar. Diğer firmalara tavsiye ediyoruz” dedi.

ustlogo
CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.