Bu Kampanyanın Bitmesine
Kaldı

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

Yılın İnovasyon lideri arasına giren UYUMSOFT, memleketinden takdir ödülü aldı

Yılın İnovasyon lideri arasına giren UYUMSOFT, memleketinden takdir ödülü aldı

Yılın İnovasyon lideri Uyumsoft, memleketinden takdir ödülü aldı. 17.Tokat Enleri Ödül Töreni’nde, Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder’e ödülünü, Merkez Valisi Amir Çiçek verdi.
Tokat Gündem Gazetesi’nin organizasyonuyla gelenekselleşen törene, siyaset, iş, sanat, spor, basın dünyasından yoğun katılım gerçekleşti. İstanbul’da 3 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen törende, siyaset, spor, iş dünyası, sanat ve bireysel dallarda ödüller sahiplerini buldu.
Türkiye’nin inovasyon liderleri arasına adını yazdıran Uyumsoft, 971 katılımcı firma arasında üçüncü olarak İnovaLİG 2017 şampiyonları arasına girmişti. Uyumsoft, ülke genelindeki başarısından dolayı, memleketi Tokat’ın Enleri’nde takdir ödülüne layık bulundu.
Törende bir konuşma yapan Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, “Uyumsoft olarak 21 yıldır ar-ge ve inovasyona yatırım yapıyoruz. Yıllık gelirimizin yaklaşık %43’nü ar-geye ayırıyoruz. Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında, KOBİ’ler için bulut ürünümüz Ekoticari’yi pazara sunduk. EkoTicari ürün ailesiyle birlikte yazılımlarımızı, 4 kıtaya ihraç etmek için çalışmalara başladık” dedi.

Başarıyı teşvik edeceğiz

Tokat Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Bayram Güvercin ve Genel Yayın Yönetmeni Zekeriya Yılmaz, yaptıkları açılış konuşmasında şunları söylediler:
“Gelenekselleşen ödül törenimizi, başarıları onurlandırmak ve teşvik etmek için düzenliyoruz. Bu yılki etkinliğimizin adı, “Plevne Kahramanı Gaziosmanpaşa”nın hatırasına oldu. Tokat Enler Ödül Törenimizde, her yıl farkındalık çalışmalarıyla gündem oluşturmaya devam edeceğiz” dediler. Ödül töreninde, Tokat yöresel kıyafetleri defilesi ve Tokat türküleri geceye renk kattı.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.