Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Uyumsoft’a İstanbul Altın Değerler İnovasyon Ödülü

Uyumsoft inovasyon ödülü

Uyumsoft, İstanbul Altın Değerler İnovasyon Ödülünü aldı

Türkiye’nin İnovasyon Lideri Uyumsoft, bu yıl inovasyon dalında bir ödülü daha kazandı. İstanbul Altın Değerler İnovasyon Ödülü’nü Uyumsoft aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) desteği ile 14 Aralık 2018 Cuma günü Çırağan Sarayı’nda, “İstanbul 2.Ekonomi Zirvesi ve İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni” düzenlendi. Lider yazılım ve danışmanlık firması Uyumsoft, ileri teknoloji konularına odaklanarak yıllık gelirinin %31’ni Ar-Ge faaliyetlerine ayırdığı için İnovasyon dalında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl yeni bir ödülün daha sahibi oldu.

Uyumsoft’un başarısının kaynağı, Ar-Ge ve inovasyon odaklı olmasıdır

Törende, Uyumsoft’un “İstanbul Altın Değerler İnovasyon Ödülünü” alan Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, 22 yıldır elde ettikleri başarının Ar-Ge ve inovasyon odaklı olmalarından kaynaklandığını söyledi. Ürün ailesi arasında ERP (cloud, bulut, mobil),  E-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Bilet) uygulamaları, EkoTicari ürün ailesi, Banka Bakiyem, Uyumpos ve 30’un üzerinde kamu projesinin olduğunu kaydeden Mehmet Önder, gelecek yıl yeni ürünlerin anonsunu yapacaklarını açıkladı.

 

İstanbul Ekonomi Zirvesi, siyaset, iş ve STK dünyasını buluşturdu

 

İstanbul Ekonomi Zirvesi, meslek örgütlerini, sivil toplum örgütlerini, finans çevrelerini ve farklı sektörlerden iş insanlarını bir araya getirdi. Zirvenin açılışında, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Devlet Eski Bakanı Kürşad Tüzmen, Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle,  Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) Başkanı Cengiz Ultav, İstanbul 2.Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu Başkanı Abdullah Değer, İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın başta olmak üzere, siyaset, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinden yetkililer, birer konuşma gerçekleştirdiler. Düzenlenen panellerde, Sanayi 4.0, Bankacılık ve Finans, İnşaat, Turizm ve Otelcilik, Enerji ve Çevre, Otomotiv ve mobilite çözümleri, Ulaştırma ve Taşımacılık başlıklarında konunun uzmanları değerlendirmelerde bulundular.

 

 

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.