Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Uyumsoft, Yıllık Gelirinin %43’nü Ar-Ge’ye Ayırıyor

uyumsoft-arge

Türkiye’nin bilişim liderleri arasında yerini alan Uyumsoft, ileri teknoloji konularına odaklanarak, yıllık gelirinin %43’nü Ar-Ge faaliyetlerine ayırıyor. Güçlü uluslararası iş ağı ile dünya standartlarına uygun yazılım ürünleri ve danışmanlık hizmetlerini 3 kıtaya ihraç eden Uyumsoft, önümüzdeki 5 yıl içinde ileri teknoloji uygulamaları ve üniversite-sanayi işbirlikleri konularına yatırım yapmaya devam edecek. 20. yılında Uyumsoft firması, Web ERP, Cloud ERP ve Mobil ERP ile iDönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter) kurumsal iş çözümlerinde, 6 binin üzerindeki yerli ve yabancı müşterisine hizmet veriyor.

Bilişime güç katıyor

Merkez ofisini Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’ında konumlandıran Uyumsoft’un, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ve Azerbaycan Bakü’de ofisleri bulunuyor. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini ‘yetenek merkezi’ ne dönüştürürken, ekosistemindeki tüm işletmelerin yazılım ile kalkınmasına öncülü ediyor. İstanbul’daki merkez ofisinde, tam olarak bu amaca hizmet etmek üzere, işbirliği ve start-up projelerini tıpkı bir ‘kuluçka merkezi’ gibi yöneten bir kompleks olarak hizmet veriyor. İş yazılımları kadar, ülke güvenliğini ilgilendiren savunma sanayi yazılımlarına da yönelen Uyumsoft, bu projeleri ekosisteminde yer alan iş ve çözüm ortaklarıyla birlikte geliştirmeyi hedefliyor.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.