Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Uyumsoft ve Sakarya Teknokent Arasında İş Birliği Yapıldı

uyumsoft-sakarya-teknokent

Uyumsoft, Sakarya Teknokent firmalarının dijitalleşmesini destekliyor

Türkiye’nin inovasyon lideri Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, ülke genelindeki teknopark firmalarının dijitalleşmesine katkı vermek için başlattığı “Dijitale Hoş Geldin” kampanyasına hız kesmeden devam ediyor.

Proje kapsamında, Yıldız Teknopark’ın ardından, Ekim 2019 tarihinde Uyumsoft ve Sakarya Teknokent arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş ve Uyumsoft A.Ş. Ürün Yöneticisi Emine Korkmaz katıldı. Yapılan iş birliği ile Sakarya Teknokent’teki firmalar ve kuluçkalar, Uyumsoft’un bulut tabanlı ticari yazılımı olan ekoTicari çözümlerini ve e-Uyum (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv) modüllerini ücretsiz olarak kullanabilecektir. Teknoparklardaki firmaların yoğun ilgi gösterdiği kampanyanın, ülke genelindeki diğer teknoparklara yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Uyumsoft ekoTicari, bulut tabanlı ticari bir yazılımdır

Günümüzde artık işler, buluttan, mobilden ve webten yönetilmeye başlamıştır. 23 yıldır kurumsal kaynak planlama sektöründe ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübesi bulunan Uyumsoft A.Ş., sahip olduğu tecrübesini ve bilgisini bulut tabanlı ticari bir yazılımı olan EkoTicari çözümlerine de aktardı. EkoTicari çözümleri, işletmelerin mali işlemlerini kolayca yapmalarını sağlarken, aynı zamanda diğer operasyonlara ait kaynakların eş zamanlı olarak yönetilmesine imkân sunmaktadır. Özellikle kobilerin ticari yazılımı olarak pazarda yoğun talep gören EkoTicari, muhasebe yönetimi, finans yönetimi, satış/satın alma/sipariş yönetimi, ithalat yönetimi, ihracat yönetimi, envanter yönetimi, sabit kıymet yönetimi gibi operasyonel modüller ile e-Uyum (e-fatura e-defter e-arşiv vd.) ve bilgilendirme servislerini de içerisine alan güçlü bir ticari yazılımdır.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.