Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.


Uyumsoft, e-İhracat Konferansına katıldı

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 26 – 27 Nisan 2018 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrupa’nın en büyük “e-İhracat Konferansı”na katıldı.
Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder ve ekibi, iki gün süren konferans boyunca standı ziyaret edenlere, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), ekoTicari ürün ailesi, iDönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter vd) uygulamaları ve kamuda hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler verdi.

Uzmanlar, e-İhracatın püf noktalarına değindiler

e-İhracat konferansında, yerli ve yabancı uzmanlar; e-ihracatta devlet teşvikleri, Ortadoğu’da satış fırsatları, dijitalleşen dünyada ekonominin itici gücü e-Ticaret, dünyada online ödeme trendleri, sınır ötesi e-Ticarette lojistik sorunlar, Avrupa’da kişisel verilerin korunması, ihracatta bir çıkış yolu: e-Ticaret ve e-İhracatta stratejik yaklaşımlar gibi çeşitli konuları masaya yatırdılar. Aynı zamanda, e-ihracata yönelik verilmekte olan destekler hakkında da bilgiler aktarıldı.


CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.