Başvuru Formu

e-Fatura'da Avantajlı Paketlerden Yararlan

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

Uyumsoft, ERP İş ve Çözüm Ortakları Zirvesi Düzenledi

Türkiye’nin teknoloji lideri Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, ERP iş ve çözüm ortakları ile yeni başarı öyküleri yazmak için yola devam ediyor. DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı’da gerçekleşen “ERP İş ve Çözüm Ortakları Zirvesi”nde, başarıyla geçen 2021 yılı değerlendirildi ve 2022 yılının hedefleri açıklandı.2022 yılında yerli ve uluslararası yeni markaların bünyeye katılması ve global çapta hizmet vermeye devam edileceği kaydedildi.

Zirvenin açılış konuşmasını Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin yaptı. Uyumsoft Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, şirketin vizyonunu paylaştı. Ardından, Uyumsoft ERP Satış Direktörü Ebru Tanburacı, Uyumsoft ERP Kıdemli Satış Yöneticisi Nilüfer Ustamehmetoğlu, Uyumsoft HRM Satış Yöneticisi Ferhat Zengin, Uyumsoft Müşteri İlişkileri Direktörü Abdullah Murat, Uyumsoft İş Geliştirme ve Kanal Yöneticisi Funda Şengül Akı, Uyumsoft Bulut Hizmetleri Satış Direktörü Erhun Öçal, Uyumsoft Projeler Direktörü Yusuf Acıoğlu ve Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Danışmanı Oğuz Sakar, birer konuşma yaparak, yapılan çalışmalar ve hedefler hakkında bilgiler verdiler.Ekosistem yapılanmasına büyük önem veren ve her platformda dile getiren Uyumsoft, iş ve çözüm ortaklarına; satış pazarlama, presales, özel çözümler & entegrasyonlar, yurtiçi & yurtdışı destek merkezleri, proje yardım telefon, danışmanlık A/G yönlendirme, eğitim& sertifikasyon, stajyer yerleştirme ve yönlendirme, danışmanlık desteği ve video yazılı içerik desteği gibi birçok konuda değer katlamaya devam etmektedir. 

2022 yılı Uyumsoft ERP’nin atak yılı olacak

ERP İş ve Çözüm Ortakları Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapan Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin, Uyumsoft ERP ailesi yazılımlarının tümünde yeni bir versiyona geçtiklerini anlatarak, erp versiyon 4 uygulamasına, örneğin iş zekası yazılımının uyarlanması gibi birçok yeniliğe imza attıklarını belirtti. Uyumsoft Kurumsal Kaynak Planlama uyumERP (cloud, mobil)’in dünya standartlarının üzerinde olduğunu, yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce işletmede kullanıldığını ifade eden Özkan Metin, bu yılın iş ve çözüm ortakları güçbirliği ile ERP’de atak yılı olacağını kaydetti.

ERP pazarının lider firmaları arasında yer aldıklarını belirten Uyumsoft Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, ekosistemin gücüne inandıklarını ve her platforma dile getirdiğini belirterek, “Artık rekabet, firmalar arasında değil, ekosistemler arasında oluyor. Uyumsoft olarak “360 derece ekosistem” mottosuyla; işimize, müşterimize ve sektörümüze temas eden tüm yapılarla işbirliktelikleri yapmayı önemsiyoruz. Birlikte iş yapıyoruz, değer üretiyoruz, ticaret yapıyoruz, ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyoruz. Birlikte hepimizin önü açık, bu yıl başarılı projeleri imza atacağız.” dedi.Uyumsoft ERP Satış Direktörü Ebru Tanburacı, Ocak ayı itibariyle Uyumsoft ailesine katıldığını belirterek, güçbirliği yaparak, birlikte başarılı projeler yapacaklarını söyledi. Uyumsoft ERP Kıdemli Satış Yöneticisi Nilüfer Ustamehmetoğlu, konuşmasında tüm sektörler hizmet verdikleri ve bu yıl özellikle tekstil, mağazacılık sektöründe ciddi bir büyüme öngördüklerini kaydetti.

Uyumsoft HRM Satış Yöneticisi Ferhat Zengin, konuşmasında geçtiğimiz yılın başarılı bir yıl olduğunu anlatarak, bu yıl insan kaynakları konusunda, atağa geçilecek bir yıl olduğunu lojistik, bankacılık, finans, inşaat gibi tüm sektörlere hizmet verdiklerini belirtti. Uyumsoft Müşteri İlişkileri Direktörü Abdullah Murat, binlerce müşterinin erp süreçlerini başarıyla yönettiklerini ifade ederek, işletmelerin ajandalarında olan dijital dönüşüm yol haritalarına rehberlik ettiklerini kaydetti. Uyumsoft İş Geliştirme ve Kanal Yöneticisi Funda Şengül Akı, bir önceki yıla oranla geçtiğimiz yıl iş ve çözüm ortaklarıyla yaptıkları projelerin ciddi bir artış gösterdiğini anlatarak, güçbirliğini daha da güçlendirerek yola devam edeceklerini belirtti.

Uyumsoft Bulut Hizmetleri Satış Direktörü Erhun Öçal, e-Dönüşümde lider özel entegratörler arasında yer aldıklarını kaydederek, 60 binin üzerindeki firmanın uçtan uca dijital dönüşümüne rehberlik ettiklerini belirtti. Uyumsoft Projeler Direktörü Yusuf Acıoğlu, ERP projelerinin yaklaşık %70’sini iş ve çözüm ortakları ile yaptıklarını belirterek, iş ve çözüm ortaklarıyla daha fazla proje yapmak için çalışacaklarını kaydetti. Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Danışmanı Oğuz Sakar, Uyumsoft’un Erp ürün ailesinin sektör ve ülke bağımsız olduğunu ifade ederek, yurtiçi ve yurtdışında birçok proje yapılacağını belirtti.

CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.