Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

3.Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi Ödülleri VerildiUyumsoft Başkanı Mehmet Önder,“Şirketimizin yönetim ve beyin takımında kadınlar etkin rol alıyor.”İş hayatında birçok başarıya ve sosyal sorumluluk alanında ilklere imza atan kadınlar, 3.Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni’nde, 6 Ocak 2021 tarihinde İş Sanat Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.
Törende bir konuşma yapan Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi:
“Uyumsoft olarak, kadın çalışanlarımızın ve kadın girişimciliğinin önünü açmak için çok çalışıyoruz. Uyumsoft çalışanlarının %56’sı kadın. %51 ise Teknik (mühendis, yazılımcı kadınlardan oluşuyor). Şirketimizin yönetim ve beyin takımında, kadınlar etkin rol alıyor.  İş ve çözüm ortaklarımız arasında kadın patron / yöneticilerle başarılı çalışmalara imza atmayı sürdürüyoruz. Erkek ağırlıklı bilişim sektöründe daha fazla kadına yer vererek, dijitalleşmeyi kadın yazılımcıların katkıları ile büyüteceğiz. Kadın yöneticilerin şirketlerin beyin takımına katkıları ile işletmelerin büyüme hızları artacaktır” dedi.
Yeni Normalde Kadın ve Dayanışma” paneli gerçekleştiModeratörlüğünü Sibel Palacıoğlu’nun üstlendiği ‘Yeni Normalde Kadın ve Dayanışma’ konulu panelde Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, Tezmaksan Robot Otomasyon Teknolojileri İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Aydoğdu Özer, Sistem Reklam Şirketler Grubu Genel Müdürü Özge Peker ve Wediacorp CEO ve Kurucusu & YouTube Resmi İş Ortağı Funda Şen bir konuşma gerçekleştirdi.

 

Mehmet-Onder-Panel

Mehmet-Onder-Odul

Mehmet-Onder-Girisimcilik-Kadin
whatsapp


whatsapp


CVK Group
Dedeman Holding
Elle Ayakkabı
ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ
Erpiliç
Hamidiye Su
Kolin Holding
Limak Holding
Matraş Deri
Microsoft Türkiye
Milangaz
Mudo
İkea
İzmir Gaz
Miele Elektrikli Aletler
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.