Banka Bakiyem ile hesap kontrolü Artık çok kolay! Tek tek banka hesaplarını kontrol etmeye son!
Demo Talep Et
NEDEN BANKA BAKİYEM ?
Uyumlu olan bütün bankalardaki hesaplarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
TL, $, € ve diğer tüm para birimlerindeki banka hesap bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Farklı şirketlerinize ait hesapları da tek uygulama altında görüntüleyebilirsiniz.
Sadece bakiye görüntüleme değil, belirlediğiniz tarihlerdeki hesap hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.
Vadeli ve vadesiz hesaplarınızı, ayrı ayrı tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.
Kullanıcı tanımlayarak, çalışanlarınızın sadece sizin istediğiniz hesapları göreceği şekilde yetkilendirme yapabilirsiniz.
BANKA BAKİYEM NEDİR?

Bankalarınızda bulunan hesaplarınızı tek bir ekranda bir arada görüntüleyin. İster bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan ya da isterseniz kullandığınız ticari programınızdan anlık olarak tüm bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Banka Bakiyem uygulaması ile banka hesaplarınızdaki tüm TL, $, € ve diğer para birimleri ile, vadeli ve vadesiz hesaplarınızın anlık bakiyesini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu hesaplarınıza, ister internetten tüm tarayıcılardan, ister mobil cihazlarınızdan, ya da isterseniz de tam entegre olarak Uyumsoft ERP ve  EkoTicari veya diğer kullandığınız yerli ve yabancı ERP yazılımları ve ticari programınızla entegre edilerek hesaplarınızı
anlık görüntüleyebilirsiniz.


Banka Bakiyem Keşfet Görsellere tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Müşterilerimizin Online Hesap Hareketleri Alabildiği Bankalar
Sık Sorulan Sorular


Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, DenizBank, İngBank, Türkiye İş Bankası A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası, OdeaBank, QNB Finans Bank, ŞekerBank, T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı, Vakıf Katılım Bankası, YapıKredi, FibaBanka, Burgan Bank, Ziraat Katılım Bankası ile uyumlu olarak çalışmaktadır.İsterseniz cep telefonu ve tabletlerden, isterseniz bilgisayarınızdan Banka Bakiyem hesabınıza ulaşabilirsiniz.Evet. Uyumlu olan tüm bankalardaki hesap hareketlerini geriye dönük bir aya kadar görüntüleyebilirsiniz.Bankanızda yer alan tün para birimlerine (TL, $, € vb..) ait hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz.Çalıştığınız bankalarda yer alan tüm vadeli ve vadesiz hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz.Yapılabiliyor. Fakat en kısa zamanda yapılmaması sağlanacak, kullanıcı bazlı bir lisanslama olmadığı için istenildiği kadar kullanıcı açılabilir.Banka-müşteri arasında gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır aynı şekilde Uyumsoft ve müşteri arasında da yapılan sözleşme içeriğinde 6 nolu madde olan ‘Bilgi Gizliliği Sağlanması’ maddesi mevcuttur. Ayrıca Uyumsoft Bilgi Sistemleri’nin genel ilkesi gereği ve sahip olduğu kalite sertifikasyonu kapsamında yaptığı her sözleşmesinin içeriğinde veri bilgi gizliliği maddeleri bulunmaktadır.Uyumsoft ERP ve EkoTicari ticari yazılımımızla tam entegre olup, diğer kullandığınız yerli ve yabancı ERP yazılımları ve ticari programınızla entegre edilerek hesaplarınızı anlık görüntüleyebilirsiniz.Evet. Birden çok kullanıcı tanımlayarak, belirli kullanıcıların belirli hesapları görüntülemesini yetkilendirme yaparak sağlayabilirsiniz.İletişim formumuzu doldurarak ya da 0212 467 33 33 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımızın başlattığı aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonra Banka Bakiyem'i kullanmaya başlayabilirsiniz.