fbpx
Akıllı, entegre ve pratik çözümlerle müşteri ilişkileri yönetiminizi kolaylaştırın.
Ücretsiz CRM Uygulamamızı şimdi
Bugün Kullanmaya Başlayın!
Ücretsiz CRM kullanmak için
hemen başvurun, karlı çıkın.
Formu Doldurun Satış Temsilcilerimiz Sizi Arasın!
UyumCrm Ürünlerini
Ücretsiz Kullanın.
Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri
Müşteri Yönetimi

UyumCRM Müşteri Yönetimi Modülü ile mevcut müşterilerinizle randevu, arama, fırsat, e-posta gibi eylemlerin tümünü oluşturabilir ve izleyebilirsiniz.

Müşteri Adayı Yönetimi

UyumCRM Müşteri Aday Yönetimi Modülü ile aday firmaların, aynı zamanda firma olarak gelmeyen kişilerin kaydı ile geçmiş eylemlerini detaylı inceleyebilirsiniz. Randevu, arama, fırsat, e-posta gibi eylemlerin tümünü oluşturabilir ve izleyebilirsiniz.

Faaliyet Planı Yönetimi

Müşteri ve müşteri adaylarına ilişkin ya da satış fırsatlarına ilişkin yapacağınız faaliyetleri planlayabilir böylece hangi müşterinize veya müşteri adayınıza ne zaman gideceğinizi ve nasıl bir program izleyeceğinizi planlayabilirsiniz.

Fırsat Yönetimi

UyumCRM Fırsat Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterileriniz ile ilgili fırsatların takibini ve teklifler, belgeler ve süreçlere ait tüm faaliyetlerin takibini sağlayabilirsiniz.

Satış Teklifi Yönetimi

Teklifi Yönetimi Modülü ile sunmuş olduğunuz fırsatlara ilişkin tekliflerinizi oluşturabilir ve tekliflerinizin üzerinde yapmış olduğunuz revizyonların hepsinin takibini yapabilirsiniz.

Faaliyet Yönetimi

Müşteri ve müşteri adaylarına ilişkin ya da satış fırsatlarına ilişkin yapacağınız telefon aramalarını, toplantıları ve mail gönderimlerinin bilgilerine erişebildiğiniz ekranlardır. İlgili müşteri veya müşteri adayı ile süreçlerinizi takip altına alabilirsiniz.

CRM İzleme Yönetimi

Müşteri ve müşteri adaylarınıza sunmuş olduğunuz fırsatları, gerçekleştirmiş olduğunuz faaliyetleri ve bu süreçlerin sonunda sunmuş olduğunuz bütün tekliflerin hepsini izleyebileceğiniz ekrandır. Aynı zamanda Uyumsoft Harita özelliği ile müşteri, müşteri adaylarını ve fırsatlarınızı harita üzerinden izleyebilirsiniz.

Dashboard Ekranları

UyumCRM Dashboard ve Rapor Yönetimi özelleştirilebilen dashboard özelliği ile, fırsatlarınızı, satışlarınızı, faaliyetlerinizi tek ekran üzerinden grafikler ile izleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ CRM için siz de hemen kayıt olun bugün karlı çıkın!
REFERANSLARIMIZ