Online'a Özel Fırsat

%40 İndirim ile e-Fatura’ya Geçme Fırsatını Kaçırmayın!

Hemen Başvur

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Ocak 2020 itibari ile Kağıt Faturalara Son!

e-Fatura Kullanan Müşterilerimizin Dikkatine!

e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv Fatura;  e-Fatura mükellefi olmayan işletmeler ile şahıslara kesilen ve kağıt fatura yerini alan bir e-Fatura formatıdır. e-Arşiv Faturayı e-posta veya yazıcıdan çıktı olarak müşterinize gönderebilirsiniz.

e-Arşiv Kimlere Zorunludur?

Yeni VUK 509 (19.10.2019) tebliğine göre, e-Fatura kullanan tüm mükellefleri e-Arşiv Fatura Uygulamasına geçmek zorundadır. Geçiş süreci başlamış olup, en geç 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçilmesi gerekmektedir. Aksi halde 1 Ocak 2020 itibari ile kağıt fatura kesilemeyecektir.

e-Arşiv Ne İşe Yarar?

e-Arşiv fatura kullanarak yalnızca e-Fatura kullanıcılarına değil, bütün müşterilerinize elektronik ortamda fatura göndermenizi sağlar. Müşterilerinizden e-postası olanlara pdf formatında gönderebilirsiniz ve e-postası olmayanlara yazıcıdan çıktı olarak verebilirsiniz.

e-Arşiv Fatura’ya Geçtikten Sonra Kağıt Fatura Kullanabilir miyim?

e-Arşiv Fatura yerine 1 Ocak 2020’den itibaren kağıt fatura keserseniz Özel Usulsüzlük Cezası kesilir.

whatsapp

whatsapp

Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.