Bu Kampanyanın Bitmesine
Kaldı

YENİ ABONELERE ÖZELe-Fatura Kontör Şenliği Kampanyası ile
%40 indirim fırsatını katlayın!

Çarkı çevir

Uyumsoft Hediye Çarkı

Hediye Kontör Kazan!

+500 Kontör +250 Kontör +100 Kontör
Çarkı Çevir
Uyumsoft Hediye Çarkı Çarkı Çevir

KAMU HİZMETLERİ

Kamu Hizmetleri

Süreç Danışmanlığı

Ulusal ve uluslararası projelerden elde edilen süreç danışmanlığı tecrübelerimiz sayesinde işletmelerin mevcut süreçlerinin en verimli hale getirilmesi ve modernize edilmesi için gerekli çalışmalar Uyumsoft ekibi tarafından yapılmaktadır.

Uyarlama Danışmanlığı

Süreçlerde yapılan analiz çalışmaları neticesinde Uyumsoft ERP’nin işletmenin tüm süreçlerine tam olarak cevap verebilecek hale getirilmesi ve uygulamadaki parametrik yapının işletme taleplerine göre önceliklendirilmesi çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca canlı kullanıma geçiş ve bu geçişten sonraki belirli bir süre boyunca birebir eşlik edilmesi noktasında uzman danışman kadromuzla destek vermekteyiz.

Uyarlama Danışmanlığı
Kamu Hizmetleri

Özel Geliştirme

Uyumsoft ERP’nin esnek ve son teknolojiliyle geliştirilmiş altyapısı sayesinde ERP çözümlerinin kapsamı dışında kalan işletme süreçlerinin bütünleşik yapı içinde yürütülmesi adına deneyimli analist ve yazılımcı kadromuzla özel geliştirmeler yapmaktayız.

Entegrasyon Hizmetleri

Süreçlerin uçtan uca yönetilmesi adına üretim sahasında veya dış sistemlerle çalışan işletmeler adına bütünleşik yapı bozulmadan makinelerle veya diğer platformlarla veri akışını sağlayarak tüm işlemlerin tek bir veritabanı ve uygulamada tutulması sağlanmaktadır.

Kamu Hizmetleri
Kamu Hizmetleri

Sistem ve Altyapı Hizmetleri

Özel projeler kapsamında müşterilerimizin sistem ve altyapı hizmetleri kapsamında sistem odası, sunucu, veri tabanı, network, iletişim ağı, güvenlik sistemlerine ait bakım hizmetlerinin koordinasyonu ve denetim çalışmaları yapılmaktadır.

Uyum Akademi

Uyumsoft üretmiş olduğu bilişim çözümleri ile müşterisinin sadece bilgi sistemlerini yapılandırmakla yetinmeyip, aynı zamanda gerekli olan akademik desteği vermeyi de önemli bir iş yürütme stratejisi olarak benimsemiş ve bu kapsamda ihtiyaçları karşılamak üzere Uyum Akademi’yi kurmuştur.

Uyum Akademi, başta Uyumsoft çalışanları, Uyumsoft’un çözüm ortakları ve müşterilerinin eğitim ihtiyaçları olmak üzere gerekli gördükleri, araştırma, bilimsel aktivite, çalıştay, odak grubu, teknoloji izleme, proje platformları, iş üstünde projeler, arama konferansları vb. gibi aktiviteleri gerçekleştirmek üzere oluşturulmuş kurumsal bir yapılanmadır.

Uyum Akademi; sağlıklı bir temel için öğrencileri, kalıcı bir oluşum için çalışanını ve sorunsuz bir sürdürülebilirlik için müşterisini uzmanlaştırmak üzere, çeşitli kategorilerde etrafına fayda sağlayan bir vizyon ile hareket etmektedir.

Kamu Hizmetleri
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.